Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Streda televíziám nepriala: Pevnosť Boyard opäť spadla do podpriemerov, Za sklom štartovalo vlažné! Lídrom večera Naši

Nástup druhej série Za sklom sa k vlaňajším číslam kriminálky nepriblížil.

Stredajší večer hody televíziám nepriniesol. Jeho víťazom sa medzi hlavnými programami stal komediálny seriál Naši, ktorý si malo pozrieť pod 7 % divákov s podielom cez 18 %. Predbehnúť sa mu tak podarilo Pevnosť Boyard, ktorá nezopakovala rating spred týždňa a padla k výkonu cez 6 % s podielom tesne nad 18 %. Pre Markízu ide o značný podpriemer, nakoľko celodenne sa tento týždeň drží okolo 24 %.

Joj už túto stredu nezdvojila Našich, keď vrátila do programu značkovú kriminálku Za sklom. So štartom druhej série ale nevyskočila, keď mala s ratingom 4,7 % uhrať podiel okolo staničného priemeru Joj 16,7 %. Počas prvej série boli minimom kriminálky ratingy okolo šiestich percent, vysielala sa od 20:35. Diváci chýbali aj Markíze, ktorej Farma mala ísť na rating 4 % s podielom 18,5 %. Komu sa darilo, bola Jednotka, snímka Rýchlejší ako smrť jej vyniesla podiely pod 14 a 12 % v 12+, resp. 12 – 54.

Z menších staníc snímka 2012 na Dajto uhrala okolo 6 %, Zdrojový kód na Plus prekročil 5 %. Nekonečná láska sa na Doma hýbala na 5 a cez 5 %, Vtierka Castle na Wau podliezla až 5 %, CSI Cyber sa udržalo na 3 %.

Rodinné prípady podvečer vyskočili nad 24 %, s počtom divákov preskočili dokonca aj večernú Pevnosť Boyard alebo kriminálku Joj. Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila 16 %. Televízne noviny sa stali najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke, podielovo sa dostali až pod 29 %, Noviny stratili s podielom pod 22 %. Mimoriadne vyrovnané boli spravodajstvá v celkovom počte divákov, Noviny vyhrali súboj aj celý deň s náskokom okolo piatich tisícok divákov, celkovo sa ich pri Novinách malo zísť 580-tisíc.

Čítať viac...
Nahor