Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Streda pre Oteckov opäť magická, trhli nový rekord! Ovládli celý deň, Chart Show s pádom

Oteckovia potvrdili, že sa im v strede týždňa mimoriadne darí, už štvrtú stredu prepisovali svoje rekordy.

Chart Show úspech spred týždňa nezopakovala. Minulotýždňová účasť hlavných predstaviteľov Susedov, Petra Marcina a Andyho Krausa, priniesla hudobnej šou najlepšie čísla za dlhé obdobie, no túto stredu sa už vrátila na čísla, k akým začala klesať vlani. Chart Show mala medzitýždenne stratiť jeden a pol ratingu a uhrať okolo 7 ratingov s podielom cez 21 %, čo jej však stačilo na vedenie. Joj od tejto stredy prestala nasadzovať Vlkov a čas do nástupu Prázdnin vypĺňa filmami. Na prvý raz stavila na českú klasiku Copak je to za vojáka, prekročiť mala päť ratingov s podielom pod 17 %. Stroskotanec sa na Jednotke hýbal okolo podielových 10 % v oboch hlavných cieľovkách.

Na menších staniciach držia silné postavenie Matky a dcéry, ktoré teraz priniesli Doma podiely až medzi 7 – 8 %. Plus so seriálovým Kuriérom šla pod a nad 5 %, Útok na Biely dom na Dajto prekročil 4 %. Wau sa s kriminálkami mala hýbať okolo a pod 4 %.

Najsledovanejším programom dňa sa v komerčnej cieľovke stali s náskokom Oteckovia. Ich rating vyskočil na druhý najlepší výkon od štartu pri hodnote až 11,1 % a zároveň prepísali najlepší podiel na trhu od štartu výkonom až 36,9 %. Oteckovia takto potvrdili, že streda je ich magickým dňom a sú v tento deň jednoznačne najúspešnejší. Rovnaké maximá takto prepisovali v stredy aj predošlé týždne. Moja mama varí lepšie ako tvoja mala podliezť 15 %, Noviny ísť okolo 22 %. Televízne noviny nasledovali celodenne Oteckov, v podieli podliezli 30 %, celkovo si ich malo pozrieť cez 610-tisíc divákov, čo bolo najviac za celý deň (12+), Noviny si malo vybrať cez 585-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor