Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Streda plná zvratov: ZOO nečakane spadla, Moja mama prvý raz v novom roku jasným lídrom!

Uprostred týždňa sa pomer síl na viacerých frontoch oproti predošlým dňom značne zmenil.

ZOO v stredu klesla na úroveň Búrlivého vína. Nový seriál Joj oproti utorku prekvapivo stratil, keď ho malo razom sledovať 7,5 % divákov a podiel sa dostať na 20,3 %. Len deň pred tým denný seriál uhral v ratingu o takmer bod a pol viac. Po väčšinu večera bola k tomu ZOO vyrovnaná s Búrlivým vínom, ktoré malo dosiahnuť rating 7,2 % pri podieli 19,6 %.

Novinka Joj tak zakončila druhý týždeň vysielania rozpačito, podobný rating dosiahla v pondelok avšak proti vysoko výkonnej Hornej Dolnej. Televízna dvojka má pár dní na to, aby svojmu seriálu do jeho návratu budúci týždeň promom pomohla.

Pred desiatou večer sa už Markíza Joj vzdialila. Reprízová Chart Show šla v podieli tesne cez 24 %, kým Sladký život spadol do jasného podpriemeru s podielom 11 %.

V prospech Joj sa zas situácia vyvíjala o 18-tej. Moja mama varí lepšie ako tvoja sa zo dňa na deň vyšvihla na čísla podobné z jesene, keď v podieli atakovala až 24 %. Len v utorok pritom po prvý raz prekročila podielovú dvadsiatku. Kuchárska šou tak premiérovo v novom roku porazila Markízu, ktorej druhé farmárske Bez servítky neboduje tak ako to minulotýždňové, šlo cez 21 %.

Napriek tomu si zlepšenie pripísali Televízne noviny, ktoré sa odrazu dostali nad tridsiatku, ktorá im je posledný polrok vzdialená. Atakovali 31 % a stali sa zároveň najsledovanejším programom dňa. Noviny šli pod 25 %.

Medzi menšími bola večer najsledovanejšia Plus, Profesionáli vyskočili nad 8 %, Planéta opíc šla cez 7 %. Snímka Batman začína na Dajto sa dostala pod sedmičku, Mentalista na Doma rovnako ako prvý diel Lásky na druhý pokus tesne prekročil 6 %. Druhý diel tureckej série sa dostal o málo cez osmičku.

Čítať viac...
Nahor