Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Streda opäť v znamení futbalu, Prázdniny aj Markíza s bývalým filmom konkurencie hlboko v podpriemere!

Markíza ani Joj v letnom režime v stredu neuspeli, Jednotka opäť dominovala.

Majstrovstvá sveta vo futbale sú aktuálne so zápasmi na Jednotke najsledovanejším programom trhu. Potvrdili to aj v stredu, kedy si zápas Brazílie proti Srbsku pozrelo postupne cez 6 a až cez 8 % divákov pri podieloch okolo 18 a pod 24 %. Druhý polčas sa stal najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke. V tej prepadla ako Markíza s filmom Nič nás nerozdelí, ktorý ešte donedávna vysielala Joj, a podielom cez 15 %, ešte hlbšie boli Prázdniny na Joj s podielom okolo 12 %.

Z menších staníc vyskočili Profesionáli podielom nad 7 %, neskorší X Factor šiel pod 4 a 5 %. Nikdy ťa neopustím na Doma sa hýbalo okolo 5,5 a nad 6 %, kriminálky na Wau dosiahli podiely dvakrát okolo 5 a raz pod 7 %. Dvojitý úder na Dajto uhral 4,5 %.

Rodinné prípady sa podvečer dostali nad 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja prekročila 14 %. Televízne noviny šli nad 23 %, Noviny pri obdobnom ratingu atakovali 22 %. Celkovo sa stali správy Joj najsledovanejším programom dňa s vyše 520-tisíc divákmi, Televízne noviny ich mali cez 430-tisíc.

Čítať viac...
Nahor