Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Streda Markíze vyšla, premiéra o zlodejoch detí ju dostala k najvyšším letným číslam! Darilo sa aj menším staniciam

Prázdniny si bez futbalu polepšili len mierne.

Po minulotýždňovom tvrdom prepadáku v konkurencii semifinále futbalu si Markíza túto stredu výrazne polepšila. Premiéra trileru Zlodeji detí ju dostala na jedny z najlepších letných čísel, keď atakovala 8 ratingov s podielom pod 24 %. Joj si medzitýždenne s Prázdninami polepšila o pol ratingu na 5 %, podielovo prekročila 14 %. Jednotka s filmom Medzi supmi v univerzálnej cieľovke uhrala 12 %.

Z menších staníc pútala najprv Dvojka Európskou ligou štartujúcou už o 18. hodine a podielmi pod 6 a takmer 7 %, v čase hlavných večerných programov bola najvyššie Doma s Nikdy ťa neopustím a podielmi vyše 6 a 7 %. Colombiana na Dajto prekročila 6 %, Wau stúpla s Kosťami, CSI Miami a Myšlienkami vraha na vyše 5, cez 6 a až takmer 8 %. Ninja Factor na Plus prekročil len 3 %.

Cez deň bodovala ďalšia etapa Tour de France, na Dvojke dosiahla priemerný share až pod 26 %. Podvečer Rodinné prípady prekročili 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja so špeciálom šla nad 12 %. Televízne noviny dosiahli 24,5 %, o rating boli pred Novinami, ktoré šli okolo 20 %. V celkovom publiku ale opäť vyhrali, keď ich sledovalo 500-tisíc divákov, Televízne noviny ich mali takmer 450-tisíc.

Čítať viac...
Nahor