Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Stred týždňa neprial Markíze ani Joj, obe prepadli! Paneláku nepomohol ani Kordiak, štvrtok pre Inkognito

V stredu televízie divákov svojím programom nelákajú.

STREDA: Pravá tvár definitívne padla. Seriál sa už niekoľko týždňov po tom, čo uhrával priemerne 5 – 6 ratingov, drží na podpriemernej úrovni okolo 4 ratingov, najnovšie dosiahol podiely takmer 14 a 16 %. Nedarilo sa ani Zámene manželiek na Markíze, ktorá uhrala 15,5 %.

V stredu prepadli aj obe niekdajšie denné seriálové hity, ktoré mimo hlavnej sezóny dôjdu do definitívneho konca. Pred finále sa do Paneláku vrátil Alexander Bárta alias Milan Kordiak, o čo sa televízia v minulosti pokúšala niekoľko rokov. Dnes, keď je Panelák mimo záujmu divákov, už nezabral ani návrat Kordiaka, seriál neuspel s podielom nad 14 %. Búrlivé víno sa hýbalo okolo 15 a 19 %.

Z menších staníc Náhradníci na Plus podliezli 7 %, Nekonečná láska na Doma sa hýbala okolo a nad 6 %. Dajto s filmom Gang v útoku malo podliezť 4 %, kriminálky CSI na Wau získali po 4 %.

Podvečer spadla Súdna sieň s podielom len cez 14 %, Susedské prípady prekročili 22 %. Televízne noviny uhrali 25 %, Noviny s náskokom vyše ratingu šli na 27,5 %. Na celkovom publiku vyhrali o vyše 130-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

ŠTVRTOK: Štvrtkový večer ostáva v réžii Inkognita. Zábavná šou podliezla 7 ratingov pri podieli nad 21 %, Heslo bolo vlažné s výkonom 16,5 %. Dobre vedieť si o niečo polepšilo, uhralo 17,5 %. Búrlivé víno oproti predošlým dňom rovnako stúplo s výkonom cez 17 % a najmä nočným podielom až takmer 26 %.

Snímka Ja, Frankenstein na Plus získala takmer 7 %, Nekonečná láska na Doma atakovala 5 a podliezla 7 %. Dajto s filmom Sila úderu prekročilo 4 %, kriminálky CSI sa hýbali pod 3 a 4 %.

Stredajší náhly rozdiel výkonov podvečerných programov zotrval aj vo štvrtok. Súdna sieň dosiahla iba 14 %, Susedské prípady podliezli 24 %. Televízne noviny po prvýkrát z nového štúdia a v novom šate dosiahli podiel 27 %, Noviny na ne stratili približne rating s podielom nad 20 %. Opäť však mali celkovo viac divákov. Najsledovanejším programom dňa sa u mladých divákov stalo Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor