Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Stratené hviezdy aj so silvestrovským zostrihom na prvý raz slabé, rómske svadby porazili Revolúciu

Nový formát Joj odštartoval na číslach, aké bežne po Paneláku dosahovali predchádzajúce programy.

Stratené hviezdy sa po prvý raz uviedli návratom k Česko Slovensko má talent, pričom highlightom epizódy bolo stretnutie víťaza ČSMT 4 Miroslava Sýkoru so Simonom Cowellom. Relácia, ktorá v prvej časti ponúkla len zostrih zo silvestrovského špeciálu talentovej šou, dosiahla podiel 11,7 % a rating 3,5 %. Ide aktuálne o priemerný výkon Joj v čase po Paneláku.

Proti Strateným hviezdam klasicky bežala Farma, ktorá nezažíva najsilnejší týždeň. So štvrtkovou epizódou sa aspoň vrátila nad 8 % ratingu, no v podieli naďalej ostala pod tridsiatkou s hodnotou 29,1 %. Slabší priemer s ratingom nad 10 % a podielom nad 27 % uhralo Búrlivé víno, Panelák sa blížil k 7 percentám ratingu a podielu 18 %.

Čoraz viac padá do podpriemeru nočný seriál Markízy Revolúcia, ktorý sa prehupol do druhej série. Včera ho dokonca predbehli Najdrahšie rómske svadby na Joj s podielom nad 15 %, Revolúcia skončila pod 13-tkou.

Menšie stanice zažívali vo štvrtok hojnosť. Dvojka vysielala zápas Sparty Praha a Slovana Bratislava v Európskej lige, oba polčasy sa v oboch hlavných cieľovkách hýbali v rozmedzí 8 – 10 %. Napriek futbalu bolo silné Dajto, film Pomsta Jackieho Chana atakoval podiel 8 %. Profesionáli na Plus udržali vysoký štandard podielom blízkym 7 %, kriminálky CSI dosiahli podiely pod 4 a 6 %. Slabšia bola tento raz Feriha, ktorej dva diely dosiahli share nad 7 a pod 11 %.

Čítať viac...
Nahor