Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Str 9.4. – Ďalšia seriálová novinka na Slovensku – prichádzajú Kravaťáci

Dvaja právnici, ale iba jeden vysokoškolský diplom. Geniálny stroskotanec, ktorý sa pretĺkal životom, sa s poriadnou dávkou drzosti ale aj prirodzeného talentu stane asistentom slávneho advokáta v špičkovej právnickej firme na Manhattane.

Mike Ross (PATRICK J. ADAMS) má fotografickú pamäť a je veľmi inteligentný, no vďaka sérií „nehôd“ a „nešťastných náhod“ nikdy nedokončil vysokú školu. Vo chvíľach, ktoré trávi na úteku v dôsledku ďalšej nehody, ktorou je nevydarený drogový  obchod, sa zhodou okolností pripletie na výberové konanie na post spolupracovníka Harveyho Spectora (GABRIEL MACHT), jedného z najlepších právnikov na Manhattane. Mike je taký geniálny a očarujúci, že ho Harvey prijme za svojho asistenta aj napriek tomu, že nespĺňa základnú podmienku prijatia – nie je absolventom práva na Harvardovej univerzite. Ale takú maličkosť, akou je absolutórium Harvardu, predsa nebude preňho problém v práci hravo predstierať.

Seriál je vysoko hodnotený ako u nás tak aj v zahraničí, Joj ho kúpila od spoločnosti NBCUniversal. V Amerike sa aktuálne vysiela 3. séria, ohlásená je už aj štvrtá. Joj bude Suits pod názvom Kravaťáci vysielať každú stredu o 22:30 po akvizičných Kostiach. Seriál zapĺňa prázdny priestor po presune Vtierky Castle na lepší čas 21:30 v utorky.

Čítať viac...
Nahor