Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

Str 11.12. – Na fanúšikov Kostí čaká najočakávanejšia epizóda, Booth a Brennanová majú svadbu

Aktuálne najobľúbenejší akvizičný seriál na Slovensku, Kosti, čaká svadba. Obľúbení seriáloví hrdinovia Seeley Booth a Temperance Brennanová sa napriek počiatočným problémom predsa len vezmú a diváci seriálu sa tak konečne dočkajú vytúženej epizódy. Čo nás dnes čaká?

Zajtra sa konečne koná svadba Bootha a Brenanovej a ich kolegovia zo žartu uzatvárajú stávky, či ju zrušia ešte dnes večer alebo až zajtra na obed, tesne pred obradom. Dnešnú skúšku svadobného obradu s kňazom Harrowom (DAVID HORNSBY) však preruší kaskáda telefonátov, ktorá odvolá budúcich manželov k novému neodkladnému prípadu vraždy. Na pozemku budovy senátu a bývalej univerzity, kde kedysi dávno býval aj prezident, pri stavbe altánku vykopali veľmi starú ľudskú mŕtvolu!

Vysušené kostrové a telesné pozostatky 36-ročnej Nancy Handelmanovej, bývalej knihovníčky Kongresu z oddelenia rukopisov, ktorú zavraždili v roku 1979 a zrejme jej ukradli z tašky vzácny dokument, upútajú profesionálnu pozornosť doktorky Brennanovej do takej miery, že sa už poriadne nedokáže sústrediť ani na prípravu vlastnej svadby, ani si užívať vzácne a vzrušujúce chvíle pred najkrajšou udalosťou v živote.

Doktorka Camille Saroyanová (TAMARA TAYLOROVÁ) a Angela Montenegrová (MICHAELA CONLINOVÁ) sa ju snažia udržať od vyšetrovania čo najďalej, ale márne. Forenzná antropologička chce prípad uzavrieť ešte do svojej svadby a počas vyšetrovania si odskakuje na manikúru, ku kaderníkovi či na skúšku večere. Cam s Angelou preto povolajú do služby v laboratóriu naraz všetkých stážistov, aby Brennanovú spoločne odbremenili od povinností a ona nemala až toľko práce pri výskume nájdených dôkazov.
Medzitým na Brennanovej svadbu zavíta do mesta aj jej otec Max Keenan (RYAN O´NEAL), ale jeho ruksak plný bankoviek veští, že má aj iné zámery, než len priviesť dcéru k oltáru.

Kosti o 21:40 na JOJ.

Čítať viac...
Nahor