Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Stihla Markíza pre druhú sériu Extrémnych premien pripraviť dostatok príbehov? Vieme, koľko ich nakoniec odvysiela!

Spočiatku sa hovorilo aj o menšom počte príbehov, ktoré Markíza mohla stihnúť pripraviť do vysielania, nakoniec uvedie všetky.

Šou o chudnutí Extrémne premeny patrí produkčne medzi najnáročnejšie televízne projekty, keď pre nakrútenie jednej epizódy musia tvorcovia v nakrúcaní vytrvať po celý rok. Napriek tomu, že s kamerou sa účastníkom venujú najmä v prvých fázach chudnutia, musia si na výsledok počkať celý rok a následne tiež zabezpečiť, aby bol úspešný.

Markíza v prvej sérii nebola stopercentne úspešná, keď jedna z účastníčiek premenu nedokázala dotiahnuť do konca a tak jej nezdarnú premenu spojila s chudnutím ďalšej účastníčky. Do vysielania tak nasadila o epizódu menej, neúspešnou premenou však vyplnila obsahovo slabší samostatný príbeh.

Tentokrát, zdá sa, bude Markíza úspešnejšia. Pre prvú sériu sa rozhodla pustiť do celkovo dvanástich premien, z ktorých jedenásť skončili finálovým vážením. Napriek tomu, že pred štartom druhej série sa hovorilo o tom, že Markíza stihla pripraviť dovtedy menej epizód než v minulosti, nakoniec ich do vysielania nasadí viac, ako pred dvomi rokmi.

Televízia znovu absolvovala premenu s dvanástimi účastníkmi, ktorí tak podľa všetkého všetci svoju premenu dotiahnuť aj do konca. Podľa našich informácií má Markíza pripravenú celkovo 12 epizód v rámci druhej série Extrémenych premien, čím ich tak odvysiela o jednu viac ako v prvej sérii.

Po slabom štarte druhej sezóny sa Extrémne premeny vrátili do pôvodnej formy, dvakrát sa hýbali okolo 8 ratingov, raz vyskočili na 9 %, v danom týždni sa stali aj najúspešnejším večerným programom Markízy mimo správ.

Čítať viac...
Nahor