Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Štefan Kozák speakrom na Global Event Forum

Už po tretíkrát bude Štefan Kozák, managing director pre Slovensko a Českú Republiku, agentúry CREATIVE PRO a bývalý predseda asociácie BTL, rečníkom na Global Event Forum v ruskom St. Petrohrade. Tentokrát bude jeho témou live marketing ako budúcnosť launch eventov.

Štefan Kozák, managing director CREATIVE PRO, sa v týchto dňoch nachádza v ruskom St. Petrohrade. Už tretíkrát bude prednášať na medzinárodnej konferencii Global Event Forum, ktorá začala dnes a potrvá do 19. 9. 2015.

Ide o najväčšiu event a live marketingovú konferenciu vo východnej Európe, ktorej sa zúčastňujú všetci významní predstavitelia a zástupcovia brandže z celej Európy. Štefan Kozák bude rečniť na tému Live experience is the future of launch events – global expertise. Hoci na konferencii bude rečniť už tretíkrát, iba prvýkrát sa tu ocitne ako zástupca medzinárodnej event a live comm agentúry 27 Names. Na jej úrovni, a tak aj na úrovni speakra, bude preto zastupovať nielen Slovenskú, ale aj Českú republiku.

„Veľmi ma teší, že sa opäť stretnem so zahraničnými kolegami z brandže. Naše stretnutia sú vždy príjemné a inšpiratívne,“ povedal Kozák, „Som rád, že opäť môžem reprezentovať nielen CREATIVE PRO GROUP, ale aj BTL asociáciu, ktorá sa aj na medzinárodnom poli posúva neustále iba vpred.“

Štefan Kozák sa stáva súčasťou medzinárodných konferencií a festivalov čoraz častejšie. Prínčinou je nielen jeho agentúrny úspech na slovenskom a českom trhu, jeho niekdajšie predsedníctvo v asociácii BTL, ale aj členstvo agentúry CREATIVE PRO vo významnej medzinárodnej agentúre 27 Names. Táto poskytuje a vytvára globálne, nadnárodné live komunikačné kampane pre európske inštitúcie a medzinárodné korporácie. So svojím zastúpením v 20 krajinách Európy predstavuje najväčšiu event a live marketingovú agentúru, ktorá funguje na princípe globálneho vystupovania, tendrovania atp. a následného lokálneho obstarávania klientov, a teda zohľadnenia lokálnych špecifík konkrétnych trhov.

Čítať viac...
Nahor