Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Bičan o svoju veľkú večernú šou prichádza: Hviezdna párty potichu skončí!

Ďalší z nádejných projektov Markízy skončí predčasne.

Andrej Bičan sa dlho so svojou vytúženou večernou šou na obrazovke neohrial. Markíza jeho nový projekt, licencovanú šou Hviezdna párty, spustila po dvoch sériách Tvoja tvár znie povedome, v ktorých s úspechom účinkoval, no divákov k svojmu programu nepritiahol.

Hviezdna párty štartovala v decembri 2016 ako druhý štvrtkový hlavný program po Dobre vedieť. Zakrátko už padla do podpriemerov, ktoré potvrdila najmä v tomto roku. Po hlbokých neúspechoch televízia šou odsunula za 22:30, podobne ako vlaňajší seriál Atletiko Cvernofka či Ostrov.

Hviezdna párty už čoskoro z programu Markízy zmizne úplne. Televízia so šou podľa našich informácií ráta len do konca februára a v marci ju už nenasadí. Hviezdna párty už nefiguruje ani v prvom marcovom pláne, vo štvrtok o 22:40 ju má nahradiť repríza skeč šou Kávomat, ktorá sa však borí s hlboko podpriemernými výkonmi už v premiére.

Dá sa očakávať, že Hviezdna párty takto definitívne skončí. Markíza epizódy vyrábala v pražskom štúdiu, ktoré pre rovnaký projekt vyrobila Nova. Tá však svoju verziu taktiež pre divácky neúspech postupne stiahla z obrazovky.

Čítať viac...
Nahor