Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šťastný domov vyskočil, vylepšil sezónne maximum! Nikto nie je dokonalý podpriemerné, na vrchole Noviny

Zostrihy z Nikto nie je dokonalý už divákov neudržali, relácia klesla na minimum jesene.

Šťastný domov opäť výrazne posilnil. Kým minulý týždeň relácia po maxime klesla do vlažných vôd s ratingom pod sedmičkou, tento utorok získala divákov späť a ešte vylepšila maximum sezóny s ratingom 8,1 % a podielom cez 23 %. Šťastný domov sa tak opäť vrátil na vlnu viacerých výkonov Extrémnych premien. Joj sa s Nikto nie je dokonalý, naopak, prepadla na minimum sezóny, zostrihový diel atakoval 5 ratingov s podielom takmer 15 %. V silnom vedení bola aj Farma, získala podiel 24,5 %.

Z menších staníc sa najviac darilo večer Dajto s filmom Neľútostný pomstiteľ a podielom pod 7 %, Nekonečná láska na Doma sa dostala cez 5 %. Úder pod pás na Plus podliezol 5 %, Vtierka Castle na Wau atakovala 5 %, zvyšné kriminálky mali ísť pod štvorku.

Rodinné prípady šli pod 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja nad 15 %. Následne Joj dorovnala a preskočila Markízu, keď mali byť v tesnom vedení Krimi, podielovo atakovali 25 %, Noviny vyhrali o necelý rating s podielom cez 26 %. Televízne noviny sa dostali nad 24 %. Noviny Joj sa stali aj najsledovanejším programom dňa v oboch hlavných cieľovkách, v 12+ si ich celkovo malo pozrieť 595-tisíc divákov, Televízne noviny si malo zapnúť priemerne 480-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor