Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šťastný domov prekvapil, vyskočil na rekord od štartu! Dominovali opäť Oteckovia aj TN-ky

Relácia s Janou Hospodárovou sa dostala na svoje maximum.

Šťastný domov, ktorý v minulosti nepodával vždy presvedčivé výkony, skáče Markíze aj v tejto sezóne. Po tom, čo sa mu v predošlých týždňoch podarilo nadviazať na jesenné zlepšenie s ratingami okolo osmičky, sa tento utorok vyšvihol na svoje úplné maximum, keď razom porástol na rating až 9,1 % s podielom 24,3 %. Vlani na jeseň takéto čísla dosahovali Extrémne premeny, ktoré boli považované za jeden z najúspešnejších projektov sezóny. K silnému a pozitívnemu imidžu im však pomohlo aj kvalitné spracovanie. Joj, naopak, stráca dych s Vlkmi, ktorí padajú pod prime-time priemery televízie. Uhrať mali ratingy iba cez 5 a 4 % a podielovo prepadli výkonmi okolo 14 %. Markíza bola vpredu aj s Dobre vedieť a podielom pod 23 %.

Z menších staníc film 22 výstrelov na Plus mal ísť nad 7 %, Matky a dcéry na Doma sa zas hýbať pod 7 a až 8 %. Gangstri na Dajto mali uhrať 5 %, kriminálky na Wau zas okolo 4 a 3 %.

Podvečer znovu rástli Oteckovia, ktorí mali atakovať až 11 ratingov s vysokým podielom 34 %. Markíze vlani na jeseň nedokázal takéto ratingy robiť žiadny pravidelný formát, ani Horná Dolná. Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla pod vlažných 15 %. Deň ovládli Televízne noviny, ktoré sa dostali až pod 12 ratingov s podielom cez 32 %, Noviny sa hýbali len okolo 20 %. TN-ky vyhrali aj v celkovom publiku so 655-tisíc divákmi, ostatným programom odskočili, Noviny malo sledovať cez 575-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor