Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šťastný domov nárast neudržal, Vlci potvrdzujú prepadák! Na čele utorka Oteckovia, darilo sa menším staniciam

Relácia s Janou Hospodárovou rekord spred týždňa nezopakovala, seriál Joj, naopak, potvrdil stratu výkonnosti.

Šťastný domov sa vrátil k priemerom Markízy. Relácia pred týždňom v utorok vystrelila na svoj vôbec najlepší výkon od štartu, oproti ktorému tento týždeň stratila približne rating výkonom 8 % a podielom cez 21 %. Naďalej však Šťastný domov zaznamenáva lepšiu výkonnosť než oproti počiatkom svojho výskytu na obrazovkách a podarilo sa mu čísla zastabilizovať. To sa na uspokojivej úrovni nepodarilo Vlkom, ktorí sa posledné týždne prepadávajú. Najnovšie sa opäť hýbali len okolo 5 a 4 ratingov s hlboko podpriemernými podielmi medzi 13 – 14 %. Premiérové Dobre vedieť skončilo taktiež pod priemerom svojej stanice, Markíze vynieslo takmer 18 %.

V utorok sa darilo menším staniciam. Vyskočila ako Plus s filmom Mechanik zabijak 2 a podielom až pod 9 %, tak aj Doma s tradičným seriálom tejto sezóny Matky a dcéry a podielmi nad 6 a až 8 %. Poskočila aj Vtierka Castle na Wau s podielom takmer 6 %, nasledovné kriminálky mali uhrať 4,5 a až takmer 5 %. Najslabšie skončilo v utorok Dajto s filmom Dannyho jedenástka a podielom cez 4 %.

Najsledovanejším programom dňa sa v komerčnej cieľovke stali s náskokom Oteckovia, ktorí sa v ratingu dostali cez hranicu 10,5 % a podielovo až cez 35 %. Držia tak postavenie jasného hitu sezóny. Moja mama varí lepšie ako tvoja si s návratom Habovcov do šou polepšila len mierne, podliezla 15 %. Televízne noviny šli pod 29 %, Noviny zas pod 22 %. V celkovom publiku atakovali 560-tisíc divákov a TN-ky stratili len minimum. Tie si pozrelo cez 560-tisíc divákov, čo bolo zároveň najviac z celého dňa.

Čítať viac...
Nahor