Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šťastný domov Markíze nevyšiel, s prvou časťou neuspel! V siedmom nebi sa lúčilo ako líder

Markíza zmenila v stredu v hlavnom čase žáner, medzitýždenne sa prepadla.

Šťastný domov má za sebou neúspešný štart. Emotívna relácia nahradila v stredy o 20:30 doterajšiu Chart Show, no nedokázala napodobniť výkony predchodkyne, keď ju malo sledovať 5,6 % divákov s podpriemerným podielom len 19,1 %. Jednotkou bola vo svojom čase relácia V siedmom nebi, ktorá sa pre túto jar rozlúčila posledným vydaním, sledovať ju malo 6 % divákov s podielom 20,3 %. Už o týždeň čaká Šťastný domov nová konkurencia, keď ostane v stredu večer ako jediná relácia s emotívnym obsahom. Na Joj sa v tomto čase vráti s premiérami šou Vtedy na západe.

Markíze večer vylepšovala až samotná Chart Show, ktorá pokračuje v reprízach po Šťastnom domove. Vyskočila na podiel okolo 24 %. Výrazne zatlačila sitkom Dovidenia, stará mama, ktorý prekryla celý, prepadol s podielom okolo deviatky.

Veľký priestor pre seba si v stredu ukrojili menšie stanice. Na vrchole bol Likvidátor Dajto, ktorý v podieli šiel až pod 10 %. Darilo sa aj Plus, ktorej Hoď svišťom dosiahol nad 6 %, film Dvaja policajti zas zdvojnásobil výkony stanice v tomto čase oproti posledným stredám s podielom 7,5 %. Monk sa dostal nad 4 %, Dr. House aj s prvým dielom Kúsok zo mňa zas nad 5 %. Kriminálky Wau Kosti a dvojica CSI sa hýbali medzi 2,5 – 3 %.

Podvečer sa udržali vpredu Susedské prípady, ktoré šli tesne nad 22 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zas podobne prekročila 18 %. Televízne noviny skočili na 31,5 %, Noviny zas klesli s podielom 22 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor