Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šťastný domov drží čísla, stredu na Joj dvihli animované Príšerky! 18-ta hodina stále divoká

Joj zlepšila stredajší výkon s animákom.

Šťastný domov má za sebou skúšobnú mesačnú púť. Markíza novinkou vyplnila stredajšie večery v čase, kedy na Joj vrcholilo Siedme nebo, pričom mimo jeho konkurencie už relácia dokázala uspieť. Televízia bola s reláciou spokojná už po troch častiach, kedy potvrdila jej pokračovanie, posledný pripravený diel dosiahol share 23,5 %. Joj konkurovala programom pre detského diváka v čase končiaceho školského roka – animákom Príšerky: Univerzita, dosiahla podiel 21,4 %.

Na menších Dajto opäť po čase vytiahlo Stroskotanca, dostalo sa pod 6 %. Svet podľa Evelyn na Plus šiel cez 6 %, Pomsta čierneho korzára tesne prekročila 5 %. Monk uhral 4,5 %, Dr. House získal menej než 4 %. Finále Kúsok zo mňa malo vrcholiť na podieloch 6,6 a 8,5 %. Zabodovala Wau s kriminálkami CSI, nakoľko šla pod a nad 4 %.

Od skončenia Búrlivého vína je divoká 18-ta hodina. Oba programy komerčných staníc v nich skáču, v rámci bežných výkyvov až neštandardne. Tentokrát miesto prepadu zažili veľký rast Susedské prípady, ktoré si polepšili až nad 23 %, bežne mávajú o päť podielov menej. Vzdialili sa šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá uhrala 17,5 %. Dramatické a mimoriadne udalosti opäť pritiahli divákov k Televíznym novinám, po teroristických útokoch v Istanbule sa podielovo dostali nad 31 %. Noviny prekročili 24 %, najsledovanejším programom dňa sa stali Športové noviny.

Čítať viac...
Nahor