Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Odštartovali najočakávanejšie telenovely Domy! Spoznajte všetkých hrdinov Zakázanej lásky!

Pozrite si, s akými postavami sa budete stretávať v hlavnej večernej telenovele Zakázaná láska a podrobnosti o mexickej sérii Víťazstvo lásky.

Dome stávka na telenovely priniesla silnú divácku základňu, ktorá od tohto týždňa dostáva hneď dvojicu silných seriálov, ktoré vzbudili u fanúšikov veľký záujem. Telenovely Víťazstvo lásky a Zakázaná láska dnes štartujú a my vám prinášame ďalšie podrobnosti.

zakazana laska

Zakázaná láska
Telenovela bude hlavným ťahákom Domy na najbližšie obdobie. Podobne, ako pri viacerých predchádzajúcich telenovelách, rozdelí stanica pôvodne jednu epizódu na dve, celkovo ich tak ponúkne 158. Najväčší záujem telenovela vzbudila hereckým obsadením, v seriáli hlavné postavy hrajú Beren Saat (Fatmagül), Hazal Kaya (Feriha) a Kıvanç Tatlıtuğ (V objatí hodvábu). Romantická séria, ktorá sa dočkala dvoch sérií, vychádza z rovnomenného románu, ktorý v roku 1899 napísal turecký spisovateľ, básnik a dramatik Halid Ziya Uşaklıgil. Viac sme vám priniesli spoločne s predstavením deja seriálu v tomto článku.

zakazana laska 2

Aké postavy na vás v novom večernom seriáli Domy čakajú?

Bihter (Beren Saat): Krásne mladé dievča, ktorá viní svoju matku Firdevs zo smrti jej otca. Keď jej matka plánovala vziať si bohatého vdovca Adnana Ziyagila, ten sa zamiluje do nádhernej Bihter a požiada ju o ruku namiesto jej matky. Bihter súhlasí, no Adnana ľúbi len ako otca. Bihter sa čoskoro zaľúbi do Behlula, synovca, o ktorého sa Adnan stará. Táto láska však nebude viesť k šťastiu…

Behlul (Kivanc Tatlitug): Po strate rodičov žije od malička s Adnanom. V živote mal veľa dievčat, no k Bihter pociťuje skutočnú lásku. Nemá však dostatok síl zvládnuť túto tajnú a zakázanú lásku a neskôr začne vzťah s Adnanovou dcérou Nihal. Má ju však rád iba ako sestru, ona však k nemu cíti oveľa viac a to rozhodne…

Adnan Ziyagil (Selcuk Yontem): Bohatý vdovec, ktorý sa zamiluje do Bihter. Má dve deti, dcéru Nihal a syna Bulenta. Stará sa tiež o sirotu Behlula.

Firdevs Yoreglu (Nebahat Cehre): Matka Bihter a Peyker. Jej manžel zomrel na srdcový záchvat po tom, čo sa dozvedel, že mu bola neverná.Chce zabrániť láske medzi Bihter a Behlulom.

Slečna Deniz (Zerrin Tekindor): Opatrovateľka v dome Ziyagilovcov, stará sa o Nihal a Bulenta. Miluje ich otca Adnana.

Nihal (Hazal Kaya): Nádherná Adnanova dcéra, ktorá sa zamiluje do Behlula. Jej láska je taká intenzívna až je zaslepená a nevidí, že Behlul miluje Bihter.

Bülent (Batuhan Karacakaya): Adnanov jedenásťročný syn. Chce byť ako Behlul, ktorému je najlepší priateľ.

Peyker (Nur Fettahoglu): Staršia sestra Bihter, dcéra Firdevs, Nihatova žena. Má dve deti.

Nihat (Ilker Kizmaz): Syn Önalovcov, Adnanov švagor a obchodný partner.

Hilmi Önal (Recep Aktug): Nihatov otec. Neznáša ho, pretože sa oženil s dcérou Firdev, napriek tomu, že bol proti.

Aynur Önal (Zerrin Nisanci): Nihatova matka, svokra Peyker. Je tichá a láskavá, má veľmi rada Nihata aj Peyker.

Besir (Baran Akbulut): Vodič v dome Ziyagilovcov. Osirel ako šesťročný a keď ho ako Adnan našiel, priniesol ho domov a vyrastal spolu s Nihal. Zamiloval sa do nej a je ochotný pre ňu urobiť čokoľvek. Vie o pomere Bihter a Behlula.

Suleyman (Rana Cabbar): Kuchár u Ziyagilovcov. Je ženatý so Şayeste a má dcéru Cemile.

Cemile (Pelin Ermis): Dcéra Suleymana a Şayeste. Je zamilovaná do Besira.

Nesrin (Evren Duyal): Slúžka domu, je zadaná s Rizom.

Sait: Do domu Ziyagilovcov príde v čase, keď bude Besir chorý. Zastúpi ho ako vodiča. Skutočným dôvodom jeho príchodu do domu však bude špehovať rodinu. Pošle ho Hilmi.

Katya (Ufuk Kaplan): Slúžka Firdevs, zamiluje sa do Saita.

Pelin: Nihalina priateľka. Zamiluje sa do Bülenta.

Arsen: Adnanova staršia sestra, bude sa starať o Besira, keď bude chorý.

vitazstvo lasky

Víťazstvo lásky
Druhá premiérová telenovela, ktorou Doma nahradí v čase od 14:00 doteraz vysielané reprízy hlavnej večernej telenovely. Ide o mexickú telenovelu, ktorá prináša aj známu tvár, Williama Levyho a podľa slov televízie ide o najočakávanejšiu telenovelu z mexickej produkcie. Epizódy tohto seriálu nebude Doma deliť na dve, nakoľko, na rozdiel od tých tureckých, sa ich pôvodná dĺžka hýbe okolo 40 – 45 minút. Telenovela má celkovo 176 častí, Doma ju bude vysielať rovnako, ako Zakázanú lásku, v dvoch častiach za sebou. Ponúkne ju aj v piatky, kedy bude Zakázaná láska absentovať.

vitazstvo lasky 1

O čom bude, o kom bude a ako odštartuje novinka Víťazstvo lásky?

Victoria je veľmi úspešnou módnou návrhárkou, no jej život je napriek tomu plný trápenia. V mladosti stretla muža, ktorý mal byť onedlho vysvätený za kňaza. Pomilovali sa, ona ostala tehotná a porodila dcéru, ktorú ale stratila. Victoriina najlepšia priateľka Antonieta, ktorá pre ňu aj pracuje, sa dozvie o jej tajomstve a pripomenie jej, že teraz, keď má rodinu a manžela, by sa mala starať najmä o nich. Inak riskuje problémy s manželom Osvaldom, hercom, ktorý je veľmi príťažlivý muž a ženy ho milujú. Juan Pablo pôsobí ako kňaz a oznámi svojej mame, že ho preložili z Monterrey do farnosti v Mexico City. Jeho matka, Bernarda, sa teší, že bude s ňou.

Juan Pablo spomína na to, čo sa stalo pred dvadsiatimi rokmi. Krátko pred vstupom do seminára sa zaľúbil do jednej ženy. Milovali sa. Bolo to niečo, čo v ňom vyvolalo pochybnosti o jeho povolaní vykonávať kňazskú službu. Povedal o tom svojej matke, ale tá ostala neoblomná a tvrdila, že sa narodil na to, aby bol kňazom. Trvala na tom dokonca aj napriek námietkam jeho otca, ktorý tvrdil, že ak má pochybnosti, mal by zo seminára odísť. Súčasne Osvaldo vyčíta Victorii jej posadnutosť prácou. Vraj akoby sa tým snažila niečo vymazať z pamäte a pripomína jej, že dokonca, aj keď si jeho herecká práca vyžaduje čas a nasadenie, vždy sa teší na to, kedy bude s ňou, lebo ju miluje a potrebuje. Victoria sľúbi, že sa zmení.

Guillermo Quintana je krutý muž, ktorý predstiera, že je Osvaldovým priateľom, ale v skutočnosti ho nenávidí. Závidí všetko, čo má, aj jeho manželku. Juan Pablo sa pýta, čo sa stalo s Victoriou. Slúžka Tomasa mu prezradí, že na túto otázku mu najlepšie odpovie jeho matka. Bernarda povie Juanovi Pablovi, že Victoria odišla bez rozlúčky, že sa zachovala veľmi nevďačne, a že už o nej nikdy nepočula. Pravdepodobne sa zaplietla s mužom svojej spoločenskej vrstvy a odišla s ním. Bernarda však nezabudla, že pred dvadsiatimi rokmi Victoriu vyhodila z domu, lebo zistila, že čaká dieťa s Juanom Pablom.

Tomasa chce práve povedať Juanovi Pablovi, čo sa stalo s Victoriou a má na vec iný názor berúc do úvahy jeho vlastný prospech. Maximiliano mešká na veľmi dôležité stretnutie a snaží sa to vysvetliť svojej matke. Victoria jeho vysvetlenia otvorene odmieta a povie mu, ako sa musí správať, lebo jedného dňa bude firma patriť jemu a jeho sestre. Max jej vyčíta, že sa k nemu správa ako k ďalšiemu zamestnancovi a ona reaguje, že ona je vlastne len zamestnankyňa. Victoria sa rozplače pri spomienke na to, čím si prešla pri neúspešnom hľadaní svojej stratenej dcéry. Antonieta sa ju snaží upokojiť a poradí jej, aby sa už preto netrýznila.

Všetky dievčatá zo sirotinca, kde Maria Desamparada žije, sú pozvané na módnu prehliadku, ktorú Victoria organizuje v ich prospech. Keď ju Maria zbadá, povie jej, ako veľmi ju obdivuje a požiada ju o dovolenie objať ju a pobozkať ju, lebo jej najväčším snom je stať sa modelkou. Victoria pocíti niečo silné, keď sa objímu a ubezpečí ju, že ju vyhľadá, aby sa porozprávali. Bernarda vyfacká Tomasu, lebo sa ju pokúsila poštvať proti Juanovi Pablovi. Tomasa ju varuje, že ak ju ešte raz udrie, odíde. Ale ešte predtým povie Juanovi Pablovi všetko o Victorii. Bernarda sa jej vyhráža, že by to mohla oľutovať. Victoria prezradí Antoniete, ako sa cítila, keď ju Maria Desamparada objala a na chvíľu si predstavila seba. Antonieta sa Victorie opýta, či Juana Pabla ešte stále miluje. Odpovedá, že teraz ho nenávidí rovnako silno, ako ho predtým milovala a že by bola rada, keby zomrel. Juan Pablo chce vedieť, ako zomrel jeho otec, lebo keď ho išiel zaviesť na letisko, tešil sa dobrému zdraviu. Bernarda o tom odmieta hovoriť, lebo je to pre ňu stále bolestné. Maximiliano a Maria Desamparada sa stretnú a zahľadia sa do seba.

Zdroj: Markíza, Wiki, Imdb

Čítať viac...
Nahor