Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Štart nového športového kanála Joj sa blíži: Stanica potvrdená u prvých operátorov!

Televízna skupina Joj Group sa pripravuje na skoré rozšírenie staničného portfólia, do ktorého pribudne nový športový kanál Joj Šport. Skupina začiatok vysielania oficiálne potvrdzuje na jeseň 2021, pričom plánuje širokú penetráciu novej stanice, na ktorú sú naviazané aj niektoré zakúpené športové práva.

Televízia aktuálne potvrdzuje prvú dohodu s operátormi, keď sa na spolupráci dohodla so spoločnosťou M7 Group, na základe ktorej bude Joj Šport distribuovaný prostredníctvom platforiem Skylink a freeSat.

„Prostredníctvom distribučných platforiem spoločnosti M7 Group začíname realizovať ambíciu čo najširšieho zásahu, aj vzhľadom na definovanú mieru penetrácie naviazanej na niektoré televízne práva, a prirodzene i s ohľadom na to, aby k očakávaným športovým udalostiam mal náš divák jednoduchý prístup,“ povedal Marcel Grega, generálny riaditeľ Joj Group.

Joj chce s novým kanálom preraziť najmä zameraním sa na slovenské športy, ligy a športovcov, ktorých chce podporovať.

„Joj Šport sa bude venovať najmä slovenskému športu a slovenským športovcom pôsobiacim v slovenských a zahraničných ligách, no nebudú chýbať ani najsledovanejšie medzinárodné a svetové športové turnaje a majstrovstvá. Stanica bude zameraná na dosiaľ chýbajúcu prezentáciu slovenských klubov a športovcov a bude predstavovať aj juniorských a mládežníckych športovcov a ligy,“ dodala televízia.

Čítať viac...
Nahor