Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štart masívne promovanej novinky Markízy skončil fiaskom: Divoký Zapadákov zasypali diváci kritikou!

Markíza venovala promovaniu komediálneho seriálu veľký priestor, novinka mu kvalitou nezodpovedala.

Divoký Zapadákov súčasnej situácii Markízy pomôcť nemusí. Komediálna novinka dostala za úlohu nahradiť v dôležitom pondelňajšom slote o 20:30 Hornú Dolnú, pričom jej televízia venovala mimoriadne intenzívnu kampaň. Len k prvej časti pripravila až šesť upútaviek, diváci však z výsledku ostali sklamaní.

Sledovanosť: Veľký pondelok Markízy sa premenil na nočnú moru: Divoký Zapadákov rapídne klesal, vybuchli Kredenc aj Kávomat!

Sociálne siete televízie zasypala kritika, s ktorou sa Markíza opäť vysporiadala po svojom. Z nižšie priloženého obrázku je zrejmé, že viaceré negatívne komentáre z jej stránky zmizli. Najnovšie už však kritické názory nezmazala, nechala ich skryť pred verejnosťou a prítomné ostali len pre autora komentára a jeho okruh priateľov. Užívatelia mali takto napísať cez 120 komentárov, verejných ich ostalo len okolo 40 (stav do polnoci 6.2., príspevky je stále možné odkryť). Pre Markízu nie je mazanie negatívnych názorov nič nezvyčajné, urobila tak už viackrát. Posledne aj pri Kolese šťastia.

Divoký Zapadákov sa začal v Markíze rodiť po úspešnej kampani Joj na Vtedy na západe, ktorá odhalila dopyt po novom žánre – komediálnom westerne. Markíze sa nakoniec podarilo tento typ seriálu priniesť na obrazovky ako prvej a predbehla tak Joj, ktorá rovnako na základe kampane nakoniec predsa len natočí produkt, ktorý od Vtedy na západe diváci očakávali. Westernový sitkom nazve Štyria statoční.

Markíze sa, zdá sa, však Divoký Zapadákov nepodarilo dostatočne prepracovať. Diváci jej vyčítajú slabé scenáre či nekvalitné spracovanie.Seriál má úroveň študentskej scénky na stužkovej. Aj to nie vydarenej,“ píše jedna diváčka, ktorej názor však časom televízia skryla. To už aj stužkový večierok má vyššiu kvalitu. Pod toto sa podpísali Maštalír a Vajda? Neverím,“ pridal sa ďalší. Jemine, to je trápne. Naozaj žbrnda tečie potokom,“ zareagoval iný divák v narážke na status príspevku.

Televízii v súvislosti so spustením komediálneho seriálu nevyšla ani ďalšia aktivita na sociálnych sieťach. K štartu Divokého Zapadákova pripravila aj udalosť, ktorú zdieľala na televíznom Facebooku, reagovali jej však len šiesti diváci.

Komentáre k Divokému Zapadákovu, ktoré zmizli z Facebooku Markízy (platné k polnoci 6.2.)
negativne-komentare-skryte-status-divoky-zapadakov-markiza

Čítať viac...
Nahor