Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Štart kľúčovej telenovely Doma Vymenené životy zatienila Plus! Policajti v akcii úvod zvládli

Cestovateľská šou lídra padla do podpriemeru.

Vo štvorici po Slovensku klesá. Šou Dana Dangla spadla pod dvadsiatku, keď mala atakovať podpriemerných 19 %. Dobre vedieť! s ďalšou reprízou uhralo podobné číslo ako pred týždňom, šlo pod 22 %. Na Joj si polepšil poviedkový seriál Čert nikdy nespí, keď sa tesne prehupol cez 17 %. O desiatej televízia odštartovala svoju nízkorozpočtovú novinku Policajti v akcii so sériou špeciálnych dielov „škandalózne prípady“, mala uhrať rating 4,7 % s priemerným podielom 18,2 %.

Medzi menšími večer prekvapivo nekraľovala Doma. Tá odštartovala svoj očakávaný turecký seriál Vymenené životy, ktorému verí natoľko, že ho nasadila netradične už od 20:30. Stanica v prvej časti vynechala aj brejk, dva diely malo sledovať 2,3 a 2,6 % divákov pri podieloch 7,8 a 8,8 %. Ešte vyššie sa však dostala Plus s filmom Honba na čarodejnice, s ktorým mala uhrať tri ratingy pri podieli cez 10 %. Dome výrazne uspel Velvet s podielom 11 %, v tom čase sa darilo aj Wau, ktorá bodovala s reality šou Spackané plastické operácie a podielom nad 6 %. Dajto s filmom Expresná zásielka šlo cez 4 %.

Podvečer skončil prekvapením pre Joj. Moja mama varí lepšie ako tvoja totiž razom prepadla, keď sa dostala len pod 11 %, Koleso šťastia po piatkovom páde stúplo na 21,5 %. Televízne noviny prekročili 29 %, Noviny 24 %.

Čítať viac...
Nahor