Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Stanica DOMA po dlhšej dobe ponúka premiérovú pôvodnú tvorbu

V pondelok odštartovala na stanici DOMA show Poď na rande, ktorá je slovenskou adaptáciou licencovaného formátu britskej stanice Channel 4. Ide o formát kombinujúci prvky zoznamky a prvky varenia, ktorého princípom je hľadanie ideálneho partnera na rande. Stanica DOMA show vysiela špeciálne v rámci tzv. „Valentínskeho týždňa“ namiesto relácie Bez servítky – od pondelka do piatku o 19.00 hod. Či pôjde iba o týchto 5 epizód, alebo pribudnú ďalšie, televízia zatiaľ neuvádza. Nová šou by chcela potvrdiť, že láska prechádza cez žalúdok. Formát si už vyskúšala Markíza pred rokom, kedy ho vysielala na hlavnej stanici o 18.00 hod. Tento raz premiérové epizódy zaradila na DOMA.

V tejto klasickej súťaži piati potenciálni nápadníci alebo nápadníčky bojujú o priazeň toho, ktorý vyberá víťaza. V tomto prípade si blondýnka Ivana vyberá z piatich mužov, ktorí sa musia predviesť. Majú však na to len päť dní, preto sa budú chcieť v tom najlepšom svetle odprezentovať počas večere, ktorú pripravia pre všetkých, ako aj počas programu ako doplnkovej aktivity každého večera. Odmenou pre víťaza bude nielen pozvanie na rande, o ktoré bojoval celý týždeň, ale aj odmena 1 000 eur.  Na pohľad jednoduchý princíp má však háčik. Je dovolené používať akúkoľvek taktiku, ktorá prinesie víťazstvo a hlavne, večere sa zúčastňujú aj konkurenti. Je povolené všetko: flirtovanie, zvádzanie, malé sabotáže, čokoľvek, čo zatieni súperov.

Stanica DOMA vysiela v slote o 19.00 reprízy relácie Bez servítky, sledovanosť je však len podpriemerná. V zálohe však má aj premiérové časti, ktoré doteraz nenasadila. Vysielací čas o 19.00 hod. je mimoriadne náročný, keďže sa tu vysielajú hlavné spravodajské relácie, zatiaľ najúspešnejšou z menších staníc je PLUS, ktorá v tom čase dlhodobo vysiela seriál Profesionáli. Ako úspešná bude DOMA s premiérovou tvorbou v tomto vysielacom čase uvidíme už v priebehu tohto týždňa.

Čítať viac...
Nahor