Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Stanica Doma od januára zrecykluje staršie relácie Markízy – Štyri svadby a Skvelý deň

Január prinesie zmeny aj vo vysielaní stanice Doma. Upravená štruktúra sa týka najmä podvečera a začiatku prime timu. Doma na obrazovky vráti aj niekoľkokrát reprízovanú telenovelu Keď budeš moja.

Prime time zostáva stabilný – pokračovať budú seriály Odložený prípad i Bostonské vraždy, napriek tomu, že v sledovanosti zaostávajú za kriminálkami na konkurenčnej Pluske, ktorá vysiela najmä seriály CSI. Pokračovať bude aj turecká telenovela Sila vždy o 21.30 hod. Seriál začal veľmi úspešne, ale postupne mu diváci ubudli, stále je však najsledovanejším programom stanice Doma. Rovnako bude v januári pokračovať aj Perla Orientu, neskôr pribudnú turecké ďalšie turecké novinky.

Novinkou v štruktúre budú dve staršie pôvodné relácie Markízy – Štyri svadby a Skvelý deň. Vysielať sa budú v jednom bloku s reláciou Bez servítky – v čase od 18.00 do 20.30 hod. – najskôr Štyri svadby (18.00), potom Bez servítky (19.00) a nakoniec Skvelý deň (19.50). Vo všetkých troch prípadoch ide o reprízy starších vydaní relácií z Markízy.  Z vysielania tak v januári vypadne seriál Priatelia, ktorý sem bol presunutý z končiacej stanice Fooor.

Pozrite si ukážku z relácie Skvelý deň:

[youtube width=“600px“ height=“400px“]CysJBhAVVr8[/youtube]

foto: markiza.sk

Čítať viac...
Nahor