Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Správy Primy s novou moderátorskou dvojkou, Šebrle k sebe dostane mladú modelku!

Česká televízia Prima má novú moderátorskú dvojicu hlavnej spravodajskej relácie. Zprávy FTV Prima, ktoré v priamom prenose aj pre divákov na Slovensku prináša kanál Prima PLUS, bude po novom moderovať Eva Perkausová (23). Tá sa predstaví v moderátorskej dvojici s Romanom Šebrlem.

„Eva Perkausová je ako modelka, herečka a tiež moderátorka dobre známa aj na Slovensku. Za dobu jej pôsobenia v televízii Prima jej popularita u divákov a fanúšikov stále stúpa. Živé vysielania zvládala perfektne už vlani, keď začala moderovať dennú reláciou TOP STAR,“ vyjadrila sa k moderátorskej posile správ Prima.

„Trénujem a musím trénovať vážnejšiu rolu a seriózny výraz. Prirodzene sa rada smejem a som temperamentná, ale predsa len v správach musím mať seriózny prejav. Snažím sa s novou úlohou a prejavom, ktorý si spravodajstvo vyžaduje, zžiť,“ povedala Perkausová.

Olympijský víťaz a rekordér Roman Šebrle moderuje hlavnú spravodajskú reláciu televízie Prima už od roku 2014. „Budú to výborné správy, zaujímavá zmena. Eva je skvelá, takže nemám strach, že to by nezvládla, alebo že by to neklapalo. Už sa na naše prvé spoločné vysielanie v sobotu veľmi teším,“ povedal bývalý olympionik.

Správy FTV Prima s novou moderátorskou dvojicou uvidia diváci po prvýkrát v sobotu 3. marca o 18.55.

Čítať viac...
Nahor