Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Spravodajstvo Markízy s veľkou zmenou: Od štvrtka v novom modernom štúdiu a s novou grafikou!

Takmer tri mesiace vysielala Markíza spravodajské relácie z malého štúdia, v priebehu augusta definitívne dokončila rekonštrukčné práce toho spravodajského.

Televízne noviny, Prvé Televízne noviny, Športové noviny, Počasie aj Reflex, tieto relácie čaká ďalší významný míľnik v ich histórii. Markíza v priebehu mája oznámila rekonštrukčné práce spravodajského štúdia, ktoré však nesúviseli iba s pôvodne avizovanou potrebou výmeny videosteny z bezpečnostných dôvodov, ale aj s modernizáciou celého priestoru.

Markíza pripravila vynovenú podobu spravodajského štúdia, ktoré rovnako ako v prípade sesterskej televízie Nova ovládne ešte väčšia zaoblená videostena s rovnako zaobleným stolíkom pre moderátorov. Hlavnou črtou novej podoby štúdia sú oblé súvislé línie a výrazne menej detailov a doplňujúcich prvkov.

televizne-noviny-lenka-vavrincikova-viktor-vincze1

Markíza začne z nového štúdia vysielať už vo štvrtok 24. augusta, nepočká teda ani na štart novej sezóny v nedeľu 3. septembra. Z provizórneho štúdia začala správy vysielať 27. mája. Markíza okrem nového štúdia k reláciám pripravila aj ich novú grafiku, ktorú rovnako predstaví vo štvrtok. Významnou zmenou prejde Počasie, ktoré už taktiež opúšťa kľúčovacie zelené plátno a snímať sa bude priamo pri veľkej videostene.

spravodajske-studio-markizy-august-2017-pocasie1

Pôvodné štúdio Televíznych novín
televizne-noviny-stare-studio

rychle televizne noviny

Nové štúdio Televíznych novín
spravodajske-studio-markizy-august-2017-televizne-noviny

Staré štúdio Športových novín
sportove-noviny-stare-studio

Nové štúdio Športových novín
spravodajske-studio-markizy-august-2017-sportove-noviny spravodajske-studio-markizy-august-2017-sportove-noviny1

Reflex a Počasie v novom štúdiu
spravodajske-studio-markizy-august-2017-reflexspravodajske-studio-markizy-august-2017-pocasie

Čítať viac...
Nahor