Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Športová stanica JOJ sa po mesiacoch dočkala: Do ponuky ju zaradili dvaja kľúčoví operátori!

JOJ Šport je od 28. apríla súčasťou ponuky televíznych služieb Magio a Digi Slovakia. Informovala o tom televízia, ktorá si na zaradenie športovej stanice do ponuky dvoch veľkých operátorov musela počkať vyše pol roka od štartu jej vysielania.

„Televíziu bude mať možnosť sledovať ďalších viac ako 600-tisíc domácností. Dostupnosť televízie JOJ Šport sa u oboch operátorov týka všetkých platforiem: internetovej, káblovej a aj satelitnej televízie,“ uviedla Joj.

V rámci jednotlivých programových balíkov si JOJ Šport u operátora Slovak Telekom pozrú predplatitelia balíka Magio M a športového balíka. Pre predplatiteľov DIGI Slovakia bude JOJ Šport dostupný v základnom balíku Štandard.

Slovak Telekom spolu s Digi Slovakia patrili medzi dvoch veľkých operátorov, ktorí zaradenie Joj Športu do ponuky odkladali. Stanica bola od úvodných týždňov dostupná u ostatných veľkých hráčov ako Orange, O2, UPC alebo Skylink.

Nových 600-tisíc domácností bude môcť od 8. mája sledovať vyvrcholenie Slovnaft Cupu v podaní dvoch rivalov ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava. O týždeň neskôr 14. a 15. mája odštartujú v Čunove a na obrazovke stanice majstrovstvá Slovenska v kanoistike. Stanica tiež avizuje od druhej polovice mája parkúrové jazdectvo koní, finálové zápasy volejbalovej Ligy majstrov mužov aj žien a počas leta medzinárodné atletické mítingy, Svetovú triatlonovú sériu a Zlatú európsku ligu vo volejbale.

Joj Šport avizuje zároveň od jesene rozšírené vysielanie alpského lyžovania pod organizáciou FIS s účasťou Petry Vlhovej a bratov Žampovcov.

Zdroj: TS TV JOJ

Čítať viac...
Nahor