Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Spektrum či Sport TV ostávajú na Skylinku

Spoločnosť M7 Group a prevádzkovateľ televíznych staníc AMC Networks International – Central and Northern Europe sa dohodli na predĺžení zmluvy.

Nová zmluva, ktorá platí od 1. marca 2018, umožňuje zákazníkom satelitnej platformy Skylink v Českej republike a na Slovensku naďalej využívať kompletné portfólio ôsmich televíznych staníc z ponuky AMCNI CNE.

Dohoda zahŕňa predĺženie vysielacej zmluvy pre stanice AMC, Film+, Sport 1, Sport 2, Minimax, JimJam, TV Paprika a Spektrum HD. Dokumentárna stanica Spektrum HD sa od 1. marca presúva do programového balíčka Multi, vďaka čomu ju bude môcť sledovať ešte viac zákazníkov ako doteraz.

„Teší nás, že programy AMC Networks zostávajú v ponuke Skylinku. Navyše, vďaka novým podmienkam sme mohli začať pracovať aj na zaradení týchto programov do našej internetovej televízie, Skylink Live TV,“ hovorí Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group S.A.

„Táto dohoda je ďalším významným medzníkom v našom dlhodobom vzťahu so spoločnosťou M7 Group. Sme presvedčení, že si diváci Skylinku určite užijú kvalitný a jedinečný obsah, ktorý naše portfólio filmových, seriálových, športových, zábavno-vzdelávacích a detských staníc ponúka,“ hovorí Balázs Hajós, VP of Affiliate Sales v AMC Networks International – Central and Northern Europe.

Na staniciach Sport1 a Sport2 odštartuje nová sezóna Formule 1 a na stanici AMC prebehne premiéra nového hororového seriálu The Terror alebo 4. sezóna zombie série Fear the Walking Dead.

Čítať viac...
Nahor