Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Špeciál Uhádni môj vek vyskočil do nadpriemeru, Nikto nie je dokonalý dvojkou večera!

V Dueli ukončil svoju púť rekordér Slavo.

Relácia Nikto nie je dokonalý sa opäť dokázala dostať na kobylku jednej z komerčných staníc. Stala sa dvojkou vo svojom čase, pričom v podieli uhrala 16 %, v 12+ prekročila až 20 %. Zaostala za ňou Joj s Našimi, ktorej sa však minimálne vypláca stávka na dvojporciu epizód. Reprízová časť drží výkonnosť premiérovej, podiel dvoch častí šiel na 14 a pod 15 %. Tento týždeň sa Joj mimoriadne dvihol špeciál Uhádni môj vek, ktorý sa dostal nad priemer stanice s podielom pod 20 % a stal sa lídrom. Markíza bola zas lídrom s Dobre vedieť!, uhrala 21,5 % a pod 21 %.

Plus v utorok vyskočila s Profesionálmi, ktorí jej prekročili až 8 %, film RoboCop 3 šiel nad 4 %. Vymenené životy na Doma dosiahli podiely pod 7 a rovných 9 %, snímka Expendables: Nezničiteľní na Dajto podliezla 6 %. Nad priemerom bola aj Wau s kriminálkami CSI, ktoré šli pod 4 a na 4,5 %.

Podvečer na Jednotke uzavrel šnúru 33. víťazstiev rekordér hry Duel, Slavo. Jeho posledné neúspešné ťaženie, keď spoločne so svojím súperom skončil v mínuse, sledovalo až 404-tisíc divákov s podielom 25 % (12+). Búrlivé víno podvečer zaznamenalo v komerčnej cieľovke share nad 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja atakovala 16 %. Televízne noviny sa stali najsledovanejším programom dňa a v podieli podliezli 29 %, Noviny sa ťahali ku 25 %.

Čítať viac...
Nahor