Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Špeciál Uhádni môj vek v novom čase uspel, Búrlivé víno otočilo súboj s Mojou mamou!

Joj posilnila utorok s vynoveným programom, Naši sú však naďalej sklamaním. Dobre vedieť! už len priemerné.

Markíza a Joj si v utorok vymieňali pozíciu lídra. Najprv bolo najvyššie Dobre vedieť!, ktoré však s poslednými časťami neprináša Markíze nadpriemery. Tentoraz sa dostalo pod 22 %. Klesli však aj Naši, ktorí sa už hýbu len okolo denného priemeru Joj, aktuálne spadli pod 16 %. Následne však televízna dvojka uspela so špeciálom Uhádni môj vek, ktorý nasadzuje pravidelne na utorky po Našich. Šla s ním na podiel pod 19 %, pričom bola silným lídrom, keď Ostrov tvrdo prepadol s podielom len pod 12 %. Dostal sa tak na čísla Návštevníkov, tí už však aktuálne nachádzajú svoje miesto v neskoršom čase. Včera im pomohol, keď šli pod 15 %. Nikto nie je dokonalý na Jednotke uhralo vyše 16 % v 12+ a cez 10 % v 12 – 54.

Medzi menšími Profesionáli uhrali 6,5 %, Dr. House na Doma málo cez 5 %. Následné Vymenené životy sa mali dostať pod 7 a na takmer 9 %, Do hlbiny na Plus uhralo 5 %. Kriminálky na Wau opäť vyskočili s podielmi pod 4 a rovných 5 %.

Otočil sa však podvečer, kde Moja mama varí lepšie ako tvoja prišla o líderskú pozíciu. S vínnou ságou lídra si prakticky vymenila pozíciu z pondelka, keď atakovala 18 % a Búrlivé víno stúplo na 21 %. Rástli Televízne noviny s podielom cez 29 %, Noviny sa dostali pod 25 %.

Čítať viac...
Nahor