Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Špeciál k Mečiarovým amnestiám na Markíze bude mať 10 hostí: Príde Remiášová, Fegyveres aj bývalý Lexov advokát

Hostia mimoriadneho vysielania k súčasnej horúcej téme Mečiarových amnestií sú známi. V čase, kedy vládna koalícia predložila návrh, prostredníctvom ktorého má chcieť amnestie zrušiť, prinesie Markíza v nedeľu o 13:00 mimoriadnu diskusiu. Ako informovalo Mediálne.sk, hosťami budú matka zavraždeného Róberta Remiáša, Anna, kľúčový svedok a bývalý pracovník SIS, Oskar Fegyveres aj bývalý vyšetrovateľ zavlečenia Peter Vačok.

Príde aj bývalý poslanec HZDS a bývalý advokát Ivana Lexu –  Ján Cuper, ktorý bol členom jeho tímu advokátov v čase trestného stíhania bývalého šéfa SIS. Diskusie sa zúčastnia aj Pavol Demeš, Ján Budaj, Peter Kresák, ktorý predkladá vládny návrh ústavného zákona na zrušenie amnestií, novinárka Ľuba LesnáMilan Markovič či Otto Weiter. Moderovať budú Zlatica Puškárová a Michal Kovačič.

Markíza podľa vlastných slov pozvala všetkých dôležitých aktérov spojených s únosom Michala Kováča ml., medzi pozvanými tak mal byť aj bývalý premiér Vladimír Mečiar. Ten do diskusie nepríde. Pri jeho jedinom mediálnom výstupe v spravodajskej TA3 si pritom posťažoval, že v médiách nedostáva priestor.

Čítať viac...
Nahor