Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šoubiz noviny pri svojej tichej premiére neuspeli! Dostanú dvoch moderátorov

Zisťovali sme sledovanosť prvého vydania spravodajskej novinky.

Portál Mediaboom.sk vás v utorok informoval o tajnom spustení novej spravodajskej relácie na obrazovke Markízy. Líder uviedol celebritné správy Šoubiz noviny v pondelok pred Počasím namiesto Rýchlych Televíznych novín.

Podľa našich informácií dosiahla relácia na prvý raz len slabý podiel 19,4 % s ratingom 8 %. O nič lepšie sa však v niektorých dňoch nedarí ani Rýchlym Televíznym novinám. Celkovo reláciu s Veronikou Ostrihoňovou sledovalo 479-tisíc divákov. Pre porovnanie nasledujúce Počasie videlo už 560-tisíc divákov, Šport na Joj v rovnakom čase (ako Šoubiz noviny) uprednostnilo 589-tisíc divákov, nasledujúce Najlepšie počasie 607-tisíc divákov.

Rýchle Televízne noviny sa na obrazovke uviedli lepšie, keď dosiahli ešte po Počasí rating 10,2 % divákov s podielom 25,7 %. Relácia však postupne klesala, až ju televízia vysunula pred správy o počasí. Tam sa jej darí kolísavo, ostatný utorok napríklad uhrala podpriemerný podiel 21,2 %.

Topky.sk po otvorení témy portálom Mediaboom.sk priniesli informáciu, že s Veronikou Ostrihoňovou sa pri moderovaní relácie bude striedať Roman Juraško. Ako sme vás už informovali, televízia vysiela reláciu na skúšku, podľa výkonnosti sa rozhodne, či ju v programe ponechá. Miroslava Kernová na svojom blogu Omédiách.com dodala, že by sa relácia mala vysielať pravidelne v nedele. Už tradične weby „zabudli“ uviesť portál Mediaboom.sk ako prvého autora témy :-)

Čítať viac...
Nahor