Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šou Zem spieva zopakovala úspech, boduje aj u mladých! Joj v sobotu vystrelila s filmom, vyhrala

Folklórna šou RTVS udržala divákov, premožiteľa našla v komerčnej cieľovke, kde dominovala Joj.

Zem spieva drží vysoké čísla. Oproti štartu stratila folklórna šou menej než 30-tisíc divákov, keď jej druhé vydanie sledovalo 603-tisíc divákov pri podieli 26,2 %. Zaujímavosťou je, že formát zaujal mladých divákov, keď v komerčnej cieľovke 12 – 54 oproti úvodnému vydaniu dokonca nestratil. Jeho rating dokonca o jednu desatinu porástol na 8,4 %, podiel sa zastavil na hodnote 20,4 %.

Kým v 12+ bola šou lídrom, v 12 – 54 ju predbehla Joj. Výrazne jej zafungovala filmová premiéra Utajený zločin, ktorá mala podliezť vysokých 10 ratingov a v podieli ísť pod 24 %. Nedarilo sa Markíze, ktorá druhý večer po sebe prepadla, snímka Na cudzí účet skončila pod 15 %.

Menšie stanice v sobotu príliš nezaujali, Vôňa lásky na Doma šla na 5 %, Ja, moje druhá ja a Irena na Plus prekročilo 4 %. Lasko: Päsť božia sa na Dajto hýbal pod a okolo 3 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja na Wau zas len okolo percenta, na 3 % sa dostalo nasledujúce Inkognito.

Podvečer viedla Smotánka s podielom pod 21 %, Prázdniny na Joj tesne pokorili 15 %. Blízko seba boli spravodajstvá, keď Televízne noviny uhrali menej než 26 %, Noviny zas šli pod 27 %.

Čítať viac...
Nahor