Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šou Zem spieva prvý raz výraznejšie klesla, premiéra na Joj valcovala! Nečakaný výbuch Markízy

Joj získala ďalšie silné víťazstvo v prime-time, jednotkou bola aj celodenne.

Markíze sa nedarilo ani šiesty večer po sebe. Tentoraz ju zaskočil výkon premiéry komédie Moja tučná grécka svadba 2, ktorá mala v ratingu prekročiť iba 5 % a v podieli ísť pod podpriemerných 15 %. Vysoko pred ňou bola Joj s krimi trilerom Medzi náhrobnými kameňmi, ktorý atakoval až 10 ratingov a v podieli šiel pod vysokých 28 %.

Prvý raz od štartu značne klesla folklórna šou Zem spieva, ktorá v komerčnej cieľovke stratila medzitýždenne menej než dva ratingy, i tak uhrala vysoký podiel 17,5 %. V univerzálnej cieľovke sa ťahala ku 24 %.

Z menších kanálov Prci, prci, prcičky na Plus podliezli 5 %, Sila lásky na Doma uhrala 4 %. Dajto pokračovalo s neúspešným seriálom Lasko: Päsť božia, dvakrát šlo pod 3 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja na Wau prekročila 2 %, Inkognito získalo podiel pod 3 %.

Podvečer sa Smotánka hýbala málo nad 19 %, Prázdniny šli pod 16 %. Televízne noviny podliezli 23, Noviny zas 28 %. Iba o desatinu zaostali za najsledovanejším programom dňa, ktorým bola filmová premiéra na Joj.

Čítať viac...
Nahor