Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šou Vo štvorici po Slovensku prichádza o Kemku! Skončil už v druhom dieli

Aktuálne najpopulárnejší člen „chalaňov“ v cestovateľskej šou skončí.

Letná šou Vo štvorici po Slovensku, ktorá minulý pondelok úspešne odštartovala svoju druhú sériu, príde o jej najvýraznejšieho člena. Čerstvého držiteľa sošky OTO Juraja Kemku postretol v priebehu nakrúcania cestovateľskej relácie úraz, ktorý mu nedovolí pokračovať.

Kemka si úraz spôsobil už v druhej časti, keď sa spoločne s Lukášom Latinákom vyberú do Trnavy. Tam absolvovali bejzbalový tréning, počas ktorého došlo k zraneniu.Herec nešťastne zakopol, spadol na zem a už sa nevedel postaviť. Zasahovať musela záchranka,“ píše Plus jeden deň.

Latinák tak bude v najbližších epizódach pokračovať v putovaní sám a zostava cestovateľov sa má okresať na troch. „Lukášovi narýchlo zháňali parťáka. Juraj sa v najbližších epizódach určite neobjaví,“ hovorí zdroj denníka. Kemka však zatiaľ v šou nekončí definitívne, stále je v hre možnosť, že po čase sa do diania vráti. Kedy a či vôbec nateraz nie je isté.

Šou Vo štvorici po Slovensku vlakom sa stala s prvou časťou zatiaľ najúspešnejším letným programom slovenských staníc. Prekonala sledovanosť akvizičných seriálov a rovnako aj štart Vinárov či prvý letný premiérový diel Svokry. Úvodný diel sledovalo 8,8 % divákov s podielom 30,5 %.

Upútavka na druhý diel Vo štvorici po Slovensku vlakom

Čítať viac...
Nahor