Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šou Uhádni môj vek potvrdila úspech, ešte podrástla! Joj opäť zvíťazila v prime-time

Joj sa krok s rozbehom súťažnej novinky v prime-time so známymi tvárami vypláca.

Uhádni môj vek v prvý týždeň vysielania zabodoval. Novú súťaž, ktorá by mala od septembra nájsť miesto v dennom off-time s bežnými súťažiacimi, rozbieha televízna dvojka úspešne špeciálmi s osobnosťami v prime-time. Šou dokázala oproti štartu ešte podrásť, keď ju sledovalo 7,9 % divákov s podielom 23,9 %. Rozhodne jej oproti pondelku pomohla absencia jedného brejku, ktorý televízia zaradila netradične medzi šou a nasledujúce Kosti. Tým sa najprv nedarilo s podielom okolo 12 %, následne mali ísť nad 15 %. Markíza s filmom Problémy v raji šla pod 20 %.

Joj dokázala po pondelku aj v stredu vyhrať v prime-time. Opäť jej k tomu dopomohli Noviny, ktoré boli najsledovanejším hlavným spravodajstvom, v podieli uhrali to čo Televízne noviny 24,5 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie pred Uhádni môj vek. Podvečer sa opäť priblížili súťažné šou, Koleso šťastia padlo do hlbšieho podpriemeru pod 17 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla pod 16 %.

Medzi menšími sa Profesionáli dostali nad 7 %, film Kto nájde priateľa, nájde poklad zas cez 5 %. Opäť vysoko bodovala Doma s druhou časťou Vymenených životov, tie uhrali podiely cez 6 a pod 10 %. Wanted na Dajto získalo 6,5 %, kriminálky CSI okolo 4 a vyše 3 %.

Čítať viac...
Nahor