Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šou Majster pekár nakoniec Markíza nezrušila: Dovysielala ju potichu!

Televízia sa rozhodla nenechať si do nového roka rest.

Podvečerný prepadák Markízy spred týždňa dobehne do konca. Televízia sa cukrársku šou Majster pekár rozhodla napriek operatívnemu stiahnutiu z 18-tej hodiny dovysielať a uviesť tak všetkých päť plánovaných epizód.

Markíza tak už však urobí v značne menej lukratívnom čase a potichu. Majstra pekára totiž ťahá aj po jeho zrušení o osemnástej v reprízovom dopoludňajšom slote, kde už však od štvrtka vysiela premiéry. Posledná piata časť bežala v pondelok v skoršom čase po ôsmej ráno.

K téme: Majster pekár jedným z najväčších prepadákov Markízy: Televízia na nekvalitný projekt doplatila!

Majster pekár je v poradí už o druhá jesenná investícia lídra do podvečera, ktorú Markíza výrazne odsúva. V prípade nákladnej Kukučky sa rozhodla ponechať reprízy v podobnom čase ako Majstra pekára dopoludnia okolo desiatej, premiéry však vysielala na menšej Doma. V oboch slotoch bol seriál nadpriemerný, ratingovo bol však, pochopiteľne, ďaleko za očakávaniami.

Seriál bol paradoxne najsilnejším programom jesene Markízy o 18-tej. Následné investície do Rodinných či Susedských prípadov a ani do Majstra pekára sa televízii nevyplatili. Prerobila tak viac, akoby ponechala na svojom mieste Kukučku.

Čítať viac...
Nahor