Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Som mama štartovala vo vedení, Oteckovia však predbehli všetky večerné programy! Farma vlažná

Som mama sa z jesenných seriálových noviniek uviedla najslabšie, stávka na premiéry Dobre vedieť v prime-time priniesla Markíze nateraz podpriemer.

Jesenná televízna sezóna pokračovala v ďalší deň ďalšou novinkou. Po Sestričkách a Ministroch sa uviedol aj tretí nový jesenný seriál Som mama, ktorý však pri štarte zaznamenal najslabší výkon. Novinku inšpirovanú knihou Kristíny Tormovej si na úvod vybralo 6,6 % divákov, čo televízii prinieslo podiel 20,2 %. Bola však vo vedení, keď Markíze slabo zahralo premiérové Dobre vedieť len s podielom takmer 17 %. Obom televíziám ale robil konkurenciu už futbal, ktorý si pre seba uchmatol približne 5 ratingov. Podielovo sa prípravný zápas Slovenska proti Dánsku na Ligu národov hýbal okolo 15,5 a nad 17 %.

V druhej polovici večera Som mama pokračovala 5,5 ratingom a podielom 18,4 %, Farma štartujúca o niečo neskôr získala 5 ratingov s podielom tesne nad 18,6 %. Po utorku ani v stredu tak nedokázala získať priemer Markízy.

Z menších staníc vyskočila najmä Plus s Profesionálmi a podielom pod 7 %, Scary Movie 5 jej následne uhralo tesne nad 4,5 %. Neželaná nevesta na Doma pokračovala s vyše 4 a pod 5 %, Next na Dajto sa dostalo pod 5 %. Kriminálky Wau sa dostali na 4,5 a dvakrát pod 4 %.

Lepšie ako večerným programom sa v stredu darilo Oteckom, tí sa hýbali okolo 8 ratingov s podielom až blízko 40 %. Moja mama varí lepšie ako tvoja pokračovala hlbokým podielom nad osmičkou. Televízne noviny sa dostali na 29,5 %, Noviny nad 21 %. Celkovo ich videlo vyše 450-tisíc divákov, Televízne noviny zas cez 430-tisíc.

Čítať viac...
Nahor