Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Som mama prvýkrát s pádom, Chart Show poskočila! Horná Dolná s prepadom, klesla k najslabším číslam

Seriálom sa v uplynulé dva dni darilo slabšie, oba hlavné večerné projekty stratili podobný počet divákov.

Som mama po vcelku stabilnej sezóne prvýkrát neuspela. Seriál túto stredu klesol len na rating cez 5 %, čo mu prinieslo podiel iba pod 15 %. Miesto toho Chart Show, ktorá sa po pauze vrátila opäť len na chvíľu do stredajšieho prime-time, rástla, keď si ju pozrelo 8,5 % divákov s podielom pod 27 %. Úspešne prekryla aj Našich, ktorí prepadli s výkonom okolo 12 %.

Oteckovia podliezli podvečer 38 %, Súdna sieň uhrala iba tú osmičku. Televízne noviny sa dostali nad 29 %, Noviny na takmer 20 %. V celkovom publiku boli spravodajstvá bližšie seba, TN-ky sledovalo 555-tisíc divákov, Noviny 530-tisíc.

Aj štvrtkový hlavný seriál klesol, keď Markíza s Hornou Dolnou zaznamenala jednu z najslabších epizód. Seriál uhral 8 ratingov s podielom cez 23 %, medzitýždenne seriál padol až o jeden a pol ratingu. Farma atakovala 22 %. Inkognito sa ťahalo na 18 %, Ministri získali 14,5 % a potvrdzujú vlažné výkony. Sedem šlo pod 16 %.

Oteckovia si pripísali podiel až pod 40 %, Súdna sieň opäť len okolo osmičky. Televízne noviny podliezli v komerčnej cieľovke podiel 31 % pri celkovom počte divákov vyše 560-tisíc, Noviny u mladých podielovo prekročili 20 %, celkovo ich videlo 520-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor