Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Šokujúci prestup: Bruchala odchádza z Markízy, zlákala ho JOJka! Vieme, kto ho nahradí v Reflexe!

Nečakaná správa vyšla v stredu večer z prostredia televízie Joj. Oficiálny web televízie definitívne potvrdil prestup dlhoročného moderátora Markízy Pavla Bruchalu do jej radov! „Pána Bruchalu si vážime ako skúseného moderátora a profesionála. Televízia JOJ tento rok spúšťa mnohé nové a originálne formáty, súčasťou jedného z nich bude aj Pavol Bruchala,“  informovala oficiálne PR manažérka Jojky Lucia Kulihová.

K prestupu, ku ktorému malo dôjsť iba začiatkom tohto týždňa, sa vyjadril aj samotný moderátor. „Mám rád v živote nové výzvy a ponuka TV JOJ prišla v pravý čas.  Na spoluprácu sa veľmi teším a ďakujem TV Markíza za krásnych trinásť rokov. K pripravovanému projektu žiaľ ešte nemôžem nič bližšie povedať, ale pevne verím, že diváci sa majú na čo tešiť,potvrdil odchod Markízy pre Joj.sk Bruchala.

Ako už naznačila Kulihová, Bruchala sa stane súčasťou nového projektu, ktorý by sa mal na obrazovky dostať podľa našich informácií v druhej polovici roka. Iba prednedávnom pri tom Markíza potvrdila, že Bruchala pokračuje v moderovaní Reflexu, pridať sa k nemu mal Patrik Herman, ktorému televízia zrušila Lampáreň. V Reflexe však dlho voľné miesto neostalo, Bruchalu nahradí ďalšia dlhoročná tvár Markízy Kveta Horvátová.

„Teším sa, že budem súčasťou tímu relácie Reflex, ktorá divákom prinesie veľa zaujímavostí, investigatívy a silných ľudských príbehov v živom vysielaní,“ povedala pre Topky. Bruchala okrem moderovania Reflexu hral v seriáli Búrlivé víno, jeho postava tak končí. Tvárou Markízy bol dlhých 13 rokov. Televíziám sme zaslali otázky.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor