Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šokujúce výsledky: Markíza na nevídanom dne, Mušketieri skončili ako štvorka na trhu!

Televízny líder silno promoval atraktívny boj Trenčína o Ligu majstrov, zápas uspel, no výrazne ubral mužského diváka Mušketierom.

Ostatný utorok skončil poriadnou divočinou. Futbal na Dajto a taktiež osvedčená zábava na Plus zamiešali sledovanosťou nevídaným spôsobom a najhoršie z toho vyšiel televízny líder. Ten zažil prepad, na aký si snáď o 20:30 mimo silných športových udalostí ani nepamätá.

Hlavný akvizičný seriál Mušketieri totiž zaznamenal ďalší najhorší výsledok, pričom tento raz neprehral len s Kuriérom Joj. Prepadol sa aj za Plus a Jednotku, keď dosiahol hlboko podpriemerný podiel len nad 9 %. Markíza pri tom len pred pár dňami potvrdila, že chce v rovnakom čase dovysielať prvú sériu seriálu a nasadiť aj druhú.

Lídrom trhu po pol deviatej bol Kuriér, ktorý uhral svoj súčasný štandard s podielom 16,2 %. Neďaleko za ním skončila v rebríčku sledovanosti Plus, ktorej mimoriadne zafungoval multireprízový Kameňák 1 vysielaný len túto sobotu aj na Joj. Vytiahol sa až na 15 %, po skončení Kuriéra bol dokonca jednotkou na trhu. Identický rating ako Kameňák dosiahla šou Jednotky Nikto nie je dokonalý, v podieli atakovala 14 %.

Pod desiatimi podielmi skončil futbal na Dajto. Boj v 2. predkole Ligy majstrov medzi AS Trenčín a Steaua Bukurešť uhral podiely takmer 9 a 10 %. Darilo sa Wau, ktorej CSI Miami uhrala nad 3 %, čím o chlp predbehla Hriešny zoznam, ktorý dosiahol na tri podiely. Nasledujúca Cudzinka sa blížila k štyrom percentám, Dr. Ludsky k trojke.

Po skončení hlavných programov Markízy, Joj aj Jednotky bola lídrom, ako sme už spomenuli, Plus s Kameňákom. Dvojkou bola Joj, ktorej opäť klesli Kosti, tento raz uhrali len 12,5 %. Ratingovo však na tom boli dokonca lepšie ako Mušketieri. Lovci pokladov sa prepadli na 10,5 %. Markíza sa do výrazného vedenia dostala aspoň s novinkou Škorpión, i tak ale dosiahla výraznejší podpriemer s podielom 17,5 %. Taxi však v tom čase na Joj podliezlo desať percent.

Čítať viac...
Nahor