Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Viete prví: „Šoko“ Tabaček dostane na televíznej obrazovke prvú vlastnú šou! Joj má oživiť známy formát

Tabačekova popularita začala výrazne stúpať pred dvomi rokmi, čoskoro by sa mal dočkať svojho prvého vlastného programu.

Juraj „Šoko“ Tabaček by už čoskoro mal dostať svoj prvý vlastný televízny program. Herec a komik, ktorého pred vyše tromi rokmi poznali najmä fanúšikovia Silných rečí, patrí ešte stále medzi čerstvé objavy televíznej obrazovky, no zároveň jej aktuálne najpopulárnejšie tváre.

Tabaček dostáva aktuálne priestor na oboch hlavných obrazovkách komerčných staníc, pričom na Joj by sa mal uviesť aj vo vlastnom formáte. Televízia podľa zákulisných informácií plánuje oživiť známu kvíz šou Taxík, ktorej moderátorom by sa mal stať práve Tabaček.

Taxík je adaptáciou zahraničného formátu Cash Cab, ktorý je dôverne známy aj slovenským divákom. Hneď niekoľko rokov ho vysielala Slovenská televízia, na obrazovky ho uviedla skraja roka 2012. Skončil na konci roka 2015, RTVS už ďalej licenciu nepredĺžila. Moderátorom bol Peter Kočiš. Taxík televízia vysielala ako týždenný formát, ktorému patril podvečerný slot. V roku 2015 k nemu spustila aj mobilnú aplikáciu. Kedy by sa mal Taxík objaviť na Joj, nie je nateraz známe.

Juraj „Šoko“ Tabaček sa do povedomia širokej diváckej verejnosti začal dostávať vďaka úlohe v Hornej Dolnej, kde stvárňuje štamgasta s prezývkou Tunel. Od septembra 2016 ho Joj stabilne zaradila medzi hádačov v jej kľúčovom formáte Inkognito, kde sa mu podarilo zapadnúť. Vďaka svojej improvizácii zaujal aj v úlohe hosťujúceho porotcu v druhej sérii Tvoja tvár znie povedome, vďaka čomu mu Markíza v tretej sérii pre jar 2017 ponúkla stabilné porotcovské miesto. Herca televízia výrazne zapojila aj do novinky Dana Dangla a Adely Vinczeovej Dvaja na jedného, ktorá sa s pilotným dielom uviedla túto jar.

Čítať viac...
Nahor