Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šok: Pyco dáva Česko Slovensko má talent košom, vracia sa do Superstar!

Markíze sa podaril husársky kúsok.

Presvedčenia, že bude Martin Pyco Rausch sprevádzať aj piatym ročníkom Česko Slovensko má talent, sa nenapĺňajú. Markíza na svojom oficiálnom webe oznámila, že populárny moderátor bude pre najbližšiu jeseň jej tvárou, keď sa zhostí moderovania federálnej Superstar.

„Superstar je šou, s ktorou som na „veľkom pódiu“ v televízii začínal, a mám ju rád. Veľmi si vážim všetky príležitosti, ktoré som odvtedy dostal a ľudí, s ktorými som mohol pracovať. Vďaka nim môžem robiť to, čo mám rád, a moderovanie medzi tieto aktivity určite patrí,“ okomentoval Pyco svoj návrat do Superstar.

Pyco sa tak po rokoch vráti k formátu, ktorý ho preslávil. Spoločne s Adelou Banášovou odmoderoval tri ročníky slovenskej verzie šou, dva na STV (2004, 2005), jeden na Markíze (2007). Ďalej sa na obrazovke lídra objavoval už len ako moderátor Let´s Dance, pričom v roku 2010 prijal ponuku na moderovanie Česko Slovensko má talent, kde sprevádzal štyrmi ročníkmi spoločne s Jakubom Prachařom.

Superstar tak ponúkne, podľa všetkého, opäť nové moderátorské zloženie. Je nepravdepodobné, že by Nova súhlasila s čisto slovenskou moderátorskou dvojicou, ktorá by dávala nádej na obnovenie najobľúbenejšieho dua, ktoré tvorili Pyco s Banášovou. Tá ostala moderovať Superstar aj po spojení slovenskej a českej verzie šou, kde sa po jej boku objavil Leoš Mareš (2009). Druhú Česko Slovenskú Superstar (2011) už moderoval Mareš s Tinou. Pre tretí federálny ročník (2013) stavili obe televízie na úplnú zmenu, dvojica Roman Juraško a Zora Kepková však vôbec nezafungovala.

S aktuálnym ročníkom už televízie experimentovať nechceli, škrt cez rozpočet im však urobil Leoš Mareš, ktorý dal prednosť veľkej šou na Prime. Markíze sa však podarilo situáciu vyriešiť asi najlepším možným spôsobom.

Čítať viac...
Nahor