Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šok pre Markízu: Búrlivé víno po prvý raz pokorené Divokými koňmi!

Denný seriál Joj po prvý raz predbehol stálicu lídra.

Búrlivé víno má za sebou najhorší týždeň od svojho štartu. Ani v jeden z trojice dní, počas ktorých sa vysielal, nedokázal prekročiť deväťpercentnú hranicu ratingu, pričom vo štvrtok ho po prvý raz predbehla novinka Joj, Divoké kone.

Rozdiel však bol minimálny. Búrlivé víno si udržalo tohtotýždňový štandard  a v ratingu zaznamenalo 8,8 % s podielom 23,8 %. Presne totožný výkon dosiahol aj denný seriál Joj, o víťazstve Divokých koní však rozhodla jedna tisícka divákov. Divoké kone tak sledovalo v 12 – 54 287-tisíc divákov, Búrlivé víno 286-tisíc. V univerzálnej cieľovke udržal prvenstvo seriál Markízy so 607-tisíc divákmi, jojkársky denný seriál sledovalo 524-tisíc divákov.

Malou útechou pre lídra môže byť zvýšený výkon Rodinných prípadov. Seriál prekročil hranicu ratingu 5 %, pričom s hodnotou 5,2 % to stačilo na podiel 19,3 %. Panelák bol však naďalej vpredu, tento raz stratil už len minimum divákov, keď uhral rating 7,3 % a podiel 26,5 %.

Veľmi nestabilný je podvečerný seriál lídra Chlapi neplačú, oproti strede poklesol o takmer rating na 7,6 % s podielom 27,3 %. Sladký život však opäť nerástol, musel sa uspokojiť s ratingom 3,6 % a podielom 12,4 %. Celebrity šou bola znova lídrom s neskoršou večernou reprízou a podielom 17 %. Stúpenci Markízy však veľmi nezaostali a uhrali 16,4 %.

S večerným programom bolo medzi menšími stanicami najvyššie Dajto, snímka Svätý atakovala 9 %. Pluska s Knight Riderom uhrala tento raz podiely pod 5 a nad 6 %. Zakázaná láska na Dome sa po výraznom stredajšom prepade dvihla, uhrala podľa našich informácií ratingy 1,2 a 1,3 % s podielmi 4,1 a 6,8 %. Stále je to však výrazne menej ako Feriha, ktorá sa v slabších časoch hýbala okolo dvoch ratingov, v najlepších okolo troch.

Čítať viac...
Nahor