Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

So Zámenou manželiek sa Markíza vrátila k priemerom, Mušketieri prepadli aj v novom čase!

Markíza kamuflovala nasadenie českej epizódy Zámeny manželiek.

Zámena manželiek napravila Markíze po utorňajšom nevídanom prepade chuť. Narýchlo nasadenú šou si podľa našich informácií vo štvrtok pozrelo 6,7 % divákov s podielom 23,7 %. Ide tak o výrazné zlepšenie oproti predchádzajúcim Mušketierom, šou na prvý raz dosiahla obdobné výkony ako Svokra. Naďalej však ide o podpriemer v hlavnom vysielacom čase lídra. Ten avizoval v upútavke novú časť Zámeny manželiek, v skutočnosti však vysielal jednu z najnovších českých epizód. Tento fakt sa pokúsil zakryť slovenským voice-overom či nahradením českých jinglov za slovenské.

Joj zareagovala na zmenu programu Markízy, keď nasadila dve časti Kuriéra za sebou. Seriál dosiahol podiely takmer 15 a nad 17 %. Vôbec sa ani v novom čase nedarilo Mušketierom s podielom pod 12 % a ani Lovcom pokladov s jedenástimi percentami. Joj pre zdvojenie Kuriéra vyposúvala ďalší program, Kosti dosiahli nad 15 %, Geissenovci získali až 21 %.

Do sledovanosti prehováral opäť futbal, Dvojka odvysielala zápas 2. predkola Európskej ligy medzi Slovanom Bratislava a UC Dublin. Podielovo duel v 12 – 54 dosiahol pod 7 a rovných 9,5 %. Profesionáli na Plus sa dostali nad 7 %, Absolventka nad 6 %. O minimum zaostalo Dajto s filmom Žoldnieri spravodlivosti a podielom rovnako nad 6 %, Doma sa s Hriešnym zoznamom a Cudzinkou hýbala nad štvorkou. CSI Miami na Wau túto hranicu podliezlo, Dr. Dokonalý sa blížil k dvom percentám.

Čítať viac...
Nahor