Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

So stredajším filmom už najvyššie Markíza, Rysavá jalovica opäť vyšvihla Jednotku do vedenia v celkovom počte divákov!

Klasická Rysavá jalovica aj tento rok pritiahla divákov, v komerčnej cieľovke sa najviac darilo Markíze s Rýchlo a zbesilo 5.

Jednotka aj tretí večer po sebe s večerným filmom viedla. Vo svojej univerzálnej cieľovke 12+ dokázala vyhrať s klasickou Rysavou jalovicou, ktorú si malo pozrieť celkovo cez 385-tisíc divákov s podielom nad 16 %. Uspela aj v komerčnej cieľovke 12 – 54, kde šla nad 5,5 ratingu s podielom cez 13 %. U mladších divákov vyhrala večer Markíza s filmom Rýchlo a zbesilo 5, tesne mala prekonať 8 ratingov s podielom o málo nad 21 %. Joj bola priemerná so snímkou Princ z Perzie: Piesky času pri ratingu nad 6,5 % a podielom 17 %. V celkovom počte divákov bola Joj dvojkou s vyše 340-tisíc divákmi, Markíza mala zaostať o približne 10-tisíc divákov.

Z menších staníc sa po pár dňoch pripomenula Plus s filmom Môj dokonalý ex a podielom takmer 7 %, nasledovala ho Doma s komédiou Chlap na roztrhanie a podielom pod 6 %. Prci, prci, prcičky 2 na Dajto podliezli 4 %, Vtierka Castle na Wau uhrala 3 %.

Podvečerné Jak vytrhnout velrybě stoličku vynieslo Markíze podiel nad 23 %, Doba ľadová 2 na Joj prekročila 15 %. Prisľúbená princezná na Jednotke dosiahla podiely okolo 12 a 14,5 % (12 – 54/12+). S hlavným spravodajstvom bola vyššie Markíza s Televíznymi novinami pri ratingu takmer 11 % a podiele pod 28 %, Noviny šli pod 10 ratingov s podielom takmer 24 %. Stali sa však najsledovanejším programom dňa v celkovom počte divákov (12+), kde ich mali 660-tisíc, v 12 – 54 bolo najvyššie Počasie Markízy pred Televíznymi novinami.

Čítať viac...
Nahor