Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

So 6.12. – Sobotný súboj veľkých dobrodružných snímok! Ktorá vyhrá?

Na túto sobotu televízie nasadili silné dobrodružné tituly. Ten jojkársky sa dostal aj do jej veľkej imidžovej kampane k jesennej sezóne.

Hobit: Neočakávaná cesta, sobota 20:30, TV JOJ
Hobit Bilbo Bublík opúšťa svoju pohodlnú noru a vydá sa na spoločnú púť s čarodejníkom Gandalfom a trinástimi trpaslíkmi, ktorých vedie legendárny bojovník Thorin Dubbin. Cieľom ich výpravy je získať späť stratené kráľovstvo trpaslíkov Erebor pod Osamelou horou, odkiaľ ich kedysi vyhnal drak Smaug, aby sa zmocnil ich bohatstva, zlata a diamantov, ktoré vydolovali v miestnej bani. Výprava je veľmi nebezpečná, pretože vedie cez územia, kde vládnu krvilačné kreatúry, zlí škriatkovia, chamtiví obri, ťažkopádni trollovia, diví Wargovia a príšerný Nekromant. Na brehu podzemného jazera Bilbo stretne Glgúňa – bytosť, ktorá mu navždy zmení život a vnukne mu ohromné životné odhodlanie. Okrem toho Bilbo získa aj vzácny Glgúňov zlatý prsteň, ktorý vládne výnimočnými vlastnosťami a spája osudy Stredozeme. Ale o tom Bilbo zatiaľ ešte nič netuší… Počas dobrodružného putovania skupiny trpaslíkov za strateným domovom sa v samotárskom Bilbovi prebúdza hrdinský duch a pocit spolupatričnosti k svojmu vzácnemu a výnimočnému rodu.

Legendárna partia, sobota 20:30, TV Markíza
Strážcovia svetla sú hrdinami nášho detstva – reč je samozrejme o Severákovi (dedovi Mrázovi), Zajovi (veľkonočnom zajacovi), Zubničke (zúbkovej víle) a Sandym (malom mužíčkovi, prinášajúcom spánok), z ktorých každý disponuje jedinečnými, nadprirodzenými schopnosťami. A práve tie budú dnes potrebovať viac ako inokedy, pretože temný a zlovestný Tieň odštartoval svoj ničivý plán! Väčšina z nás Tieňa dôverne pozná, je to totiž práve on, kto sa ukrýva v temnote pod posteľou a šíri strach a hrôzu! nuž a teraz sa spolu so svojou armádou nočných môr chystá zahaliť celý svet do večnej temnoty… To však Strážcovia svetla nemienia pripustiť, preto spoja svoje sily, rozhodnutí urobiť hoc aj nemožné, len aby zachránili svet pred Tieňom! No a keď sa k nim o niečo neskôr pridá aj mladý rebel Jack Frost, Tieň má po chlebe – pretože ten, kto si trúfa na hrdinov nášho detstva… Jednoducho nemá šancu!

Čítať viac...
Nahor