Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

So 4.1. – Nedávno zosnulá herecká hviezda Paul Walker v snímke Do hlbiny

Atraktívni mladí ľudia Jared (PAUL WALKER) a Sam (JESSICA ALBAOVÁ) si bezstarostne žijú v prívese pri pláži na Bahamách. Sam pracuje ako sprievodkyňa v miestnom vodnom zábavnom parku „Atlantis“ a Jared je potápač. Jeho skutočným snom je nájsť legendárnu pirátsku loď „Zephir“, ukrývajúcu náklad za niekoľko miliónov dolárov.

Keď ich navštívia Jaredov kamarát Bryce kamarát Bryce (SCOTT CAAN) so svojou novou priateľkou Amandou (ASHLEY SCOTTOVÁ), všetci štyria sa pustia do hľadania stroskotanej lode. Na morskom dne pritom narazia pritom na trosky lietadla, ktoré havarovalo počas nedávnej víchrice a je naložené kokaínom. Bryce a Amanda si chcú kokaín nechať, ale Jared a Sam sú proti. Všetci štyria sa rozhodnú o náleze lietadla pomlčať a venovať sa ďalej hľadaniu lode. Bryce a Amanda chcú z potopeného lietadla časť kokaínu vyzdvihnúť a predať ho Primovi (TAYLOR BECKFORD), ktorý vlastní nočný klub. Žiaľ, Primo je spolupracovník drogového magnáta Reyesa (JAMES FRAIN), ktorému kokaín z lietadla patril, a ten chce svoj tovar späť. Ak mu celý náklad z lietadla nedoručia včas a zadarmo, tak ich všetkých jednoducho zabije.

Paul Walker sa stal obeťou nešťastnej autohavárie 30. novembra neďaleko Los Angeles, namierené mal na charitatívnu akciu. Podľa policajnej správy dôvodom nehody bola nadmerná rýchlosť. Aktuálne pracoval už na siedmom pokračovaní série Rýchlo a zbesilo. Režisér James Wan sa po tragédii vyjadril, že v nakrúcaní budú aj napriek tragédii pokračovať.

Do hlbiny v sobotu o 20:15 na JOJ.

Čítať viac...
Nahor