Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

TV tipy

So 12.4. – Na Joj sa po štvrtý raz zrodí kráľovná krásy (aktualizácia)

Prípravy 19. ročníka prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko sa blížia ku koncu. Organizátori dolaďujú posledné detaily, aby sobotňajší finálový večer prebehol bez jedinej chybičky. Finále, ktoré uvidia diváci televízie JOJ v priamom prenose, bude aj tento rok sprevádzať veľkolepá fashion show v réžii Tomáša Eibnera a riaditeľky súťaže Magdalény Šebestovej.

K prestížnemu večeru okrem prehliadok módy neodmysliteľne patria aj spevácke a hudobné vystúpenia. Diváci sa tento rok majú ozaj na čo tešiť. Na pódiu napríklad vystúpi český spevák Janek Ledecký a úchvatná bude istotne aj veľká bubnová šou. Zaujímavosťou je, že vystupovať bude aj ešte úradujúca Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková. Počas finálového večera zahrá v samostatnom čísle na husliach, vďaka ktorým si podmanila porotu na medzinárodnej súťaži Miss World.

So speváckym číslom sa mal predstaviť a celú šou moderovať hudobník David Kraus, na poslednú chvíľu však televízia musela hľadať nového moderátora. Syna českého komika, herca a moderátora Jana Krausa totiž postretli nečakané zdravotné komplikácie. Večer odmoderuje Michal Sabo. Pre Davida Krausa mala byť MISS Slovensko moderátorským debutom, pred šou priznal, že si od svojho otca Jana Krausa vypýtal aj rady, „ako na to“.

Diváci si mohli niekoľko týždňov vyberať svoju favoritku a hlasovať za MISS SYMPATIA 2014 až do záverečných minút finálového večera.

Finálový večer MISS Slovensko 2014 prebehne na Joj v sobotu od 20:30.

Zdroj: Oficiálny text TV JOJ

Čítať viac...
Nahor