Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Smotánka dostala v novom roku nový hlas! S premiérami sa uviedla rozpačito

Šoubizový magazín sa vrátil s novými časťami.

Po reprízach sa Erika Judínyová vrátila so svojou Smotánkou v premiére. Šoubizová relácia, ktorá v ostatných mesiacoch dosahuje uspokojivé výsledky sledovanosti, sa aktuálne nemusí o svoj osud obávať. Pred rokom to pri tom mala nahnuté, keď sa hovorilo o jej konci, čím by nasledovala zrušenú Lampáreň.

Prvý premiérový diel však zaznamenal rozpačitý výsledok, keď relácia ostatnú sobotu dosiahla podiel 23,6 %, čo je pod priemerom Markízy. Ide o slabší výkon, než Smotánka dosahovala dosiaľ s reprízami.

Smotánka sa s premiérami do programu vrátila dokonca o dva týždne skôr ako pred rokom a hneď priniesla novinku. Reláciou už totiž nesprevádzal komentár Michala Saba, ale hlas mladého rádiového spíkra a známej tváre z Telerána Kamila Konkoľa. Nie je isté, či bude Konkoľ komentáre načítavať pravidelne.

V prípade Konkoľa pri tom dochádza k netradičnej situácii pri jeho súbežnom objavovaní sa v rádiu a televízii. Medzi rádiami je hlasom Európy 2, pričom v Teleráne sprevádza dopravným servisom, ktorý televízii dodáva rádio Expres.

Čítať viac...
Nahor