Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šmahel a Kalisová spúšťajú v čase rozchodu svoju spoločnú reláciu! Štartuje v januári

Rozídený pár začal na projekte pracovať už dávnejšie, bude v ňom vystupovať ako fungujúca dvojica.

Miriam Šmahel Kalisová a Martin Šmahel sa dostali v týchto dňoch na titulky médií, keď sa rozoberá ich prekvapivý rozchod. Táto téma vyšla pritom najavo v čase, kedy už Markíza definitívne chystá na obrazovky ich spoločnú šou O 10 rokov mladší, ktorá napriek rozchodu stopku nedostala.

Markíza šou chcela vytiahnuť už v polovici tohto roka, nakoniec tak neurobila. Po prvýkrát by sa mala relácia na obrazovky dostať v utorok 10. januára o 21:35. Prechádzať jej pritom nebude Dobre vedieť!, do vysielania sa s novými časťami vráti Šťastný domov s Janou Hospodárovou.

Novinka O 10 rokov mladší je zameraná na dvojice, ktoré majú fyzické nedostatky. V šou prejdú veľkou zmenou vizáže. “Manželské páry, kamarátky, susedky, súrodenci, kolegovia – prejdú pod odborným dohľadom dermatológov, vizážistov, kaderníkov, zubárov, výživových poradcov, fit trénerov, plastických chirurgov – kompletnou zmenou vizáže a omladnú tak doslova o 10 rokov. Nejde však o klasickú zmenáreň, relácia bude v prvom rade založená na príbehoch ľudí, ktorí sa starajú o to, aby ich rodiny dôstojne žili, ale z istých dôvodov si nemôžu dovoliť investovať do svojho vzhľadu tak ako by chceli,” avizuje televízia. Šmahel a Kalisová v relácii vystupujú ako šťastný fungujúci pár, ktorý sprevádza dvojice premenou.

Plus 7 dní prišlo v súvislosti so štartom šou s informáciou, že sa správy o rozchode Šmahelovcov mali dostať vonku až neskôr. „Šmahelovci majú podľa predstáv televízie figurovať v šou ako ideálny pár. Boli s Markízou dohodnutí, že informáciu o rozchode zverejnia až na jar, keď bude relácia rozbehnutá alebo bude po nej,“ cituje svoj zdroj. Faktom však je, že súčasná situácia výrazne poslúži ako promo pre reláciu.

Čítať viac...
Nahor